Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen futóbiciklit ajánlanáto...

Milyen futóbiciklit ajánlanátok 2,5 - 3 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak a nyuszi hozna egy futóbringát, csak olyan sokféle van, nem tudom milyen szempontokat érdemes figyelembe venni, ill. melyik a jobb?

Pl fa, fém, műanyag, könnyű legyen -e, fontos -e hogy állítható legyen az ülésmagasság, kormánymagasság, hányas kereke legyen, tömör legyen-e, stb?

pl: [link] (az első kettő tetszik, de nem állítható)

[link]

Kinek milyen van és mik a tapasztalatok?

És kell mellé sisak? és milyen? :)

Segítsetek légyszi :)

Kisfiam júliusban lesz 3 éves, viszonylag magas kisgyerek. Most még a kismotorral nyomja.

Köszi!



2012. márc. 17. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyit tudok segiteni, hogy figyeljétek, legyen rajta fék. A fa bicajokon általában nem szokott lenni.
2012. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most két év 8 hós. Körüljártuk ezt a kérdést. Hónapokig néztük mi lenne a jó. Aztán a Decathlonban vettük meg. sisakkal persze.

Állítható ülés és kormány. fék van rajta. Nagyon könnyű.


linkje:


[link]

2012. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, a linket különösen! :)

látjátok erre nem is gondoltam, a fékre, vagyis én azt hittem, hogy ezeken nincs fék

2012. márc. 17. 21:21
 4/10 A kérdező kommentje:

és általában ezek a futóbringák 4 éves korig vannak? mert akkor ezt alig több mint 1 évig használná csak

vagy van amelyik tovább is jó?

2012. márc. 17. 21:25
 5/10 A kérdező kommentje:
2012. márc. 17. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi is azt vettük amit belinkelt az egyik válaszoló, csak lányos színben. Kb 1 hónapja vettük, akkor adtak hozzá 1000 Ft-ért sisakot, ha kértük volna, de nekünk már van.

A Decathlonosról beszélek. Lányom most 2 éves, nekünk az volt a szempont, hogy leérjen a lába és állítható legyen az ülés és kormánymagasság, hogy később is használhassa.

A féket megkérdeztük, azt mondják a gyakorlott szülők, hogy nem kell rá fék, mert a gyerekek a lábukkal fékeznek.

A szomszédunkban van 3 kisgyerek, most a középső tart a futóbiciklis korban, ő 4 éves. Azt mondta az anyuka, hogy jó dolog, jó alap lesz a biciklihez, azt majd alig kell tanulniuk.

Volt egy másik fajta is az áruházban, arra az volt írva, hogy 5 éves korig használható, valóban magasabb volt, de a kormánya alig fordult. Elég béna konstrukció volt, azt azért nem választottuk.

Ennek nem fordult a kormánya:

[link]

Én nem bántam meg amit vettünk, kislányom szereti és elég jól alakul vele a haladás:)

Ez az:

[link]

2012. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk tanulóbicikli van www.tanulobicikli.hu

Ehhez lehet rendelni féket, de mi nem tettük, mert egy kétéves sztem nem tud még fékezni, majd a rendes bringán megtanulja. Ez a bicaj nagyon könnyű (néha én viszem), viszont strapabíró, az ülés és a kormány fokozatmentesen állítható, és nem drága. Bukósisakot vegyetek, mert egy idő után nagyon belejönnek a száguldozásba.

2012. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk:

[link]

2012. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! megnézegetjük a párommal a linkeket, így első blikkre az utolsó nagyon tetszik!

köszi!

2012. márc. 18. 22:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt találtok egy kisebb leírást a futóbiciklikről, hátha segít a választásban.

[link]

2012. márc. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!