Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennél futóbiciklit olyan...

Vennél futóbiciklit olyan kisgyereknek akit a kismotor sem érdekel igazán? Vagy teljesen más kategória? Ha nem futóbiciklit akkor mit?

Figyelt kérdés
2éves kislányomról van szó. Pár hónapja kezdte el a motorozás érdekelni,de így is max 10percet megy vele. Nem tudom mi a baja vele,mert amikor használja megy mint a villám. Magas kislány,így azzal sincs gond hogy nem jó a méret. Régóta megvan neki,és van kétféle is. Nem szeretnék felesleges pénzkidobást,mert a bringa sokkal drágább mint a motor!
2012. márc. 17. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam 2 éves és 3 hónapos. A motorozás őt sem igazán érdekelte, futóbiciklin gondolkodtunk, de nem mertem beruházni rá, mert ha nem használja, akkor marha drága. Aztán az Intersparban megláttunk egy műanyag, 3.600,- forintos futóbiciklit, gondoltam próba szerencse, mégsem tizenvalahányezre forint, azóta le sem lehet szedni róla.
2012. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a futóbicaj nagyon jó. A motorral szemben valóban fejlesztő hatású is, egyensúlyérzéket, mozgáskoordinációt fejleszt, ami később is jót tesz.

Persze ha nem használja nem fejleszt semmit sem..

Esetleg kölcsön kérhetnétek valakitől egy időre, hogy lássátok érdekli e.

2012. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi mielőtt megvettük a futóbiciklit, a szintén 2 éves kislányunknak elmentónk a Decathlonban, mert ott ki lehet próbálni több félét, hosszabb időn keresztül és nem szólnak rád, nem néznek furcsán. 2-3 alkalommal voltunk ott még télen a rossz időben, aztán megvettük, azóta is imádja.
2012. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!