Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktattátok rá 1-1,5...

Hogyan szoktattátok rá 1-1,5 év körüli gyereketeket a napszemüveghez?

Figyelt kérdés

Vettem a lányomnak egy Baby Banz napszemüveget. Amit pár másodpercig el is visel, aztán le is szedi. :)

Minden nap tegyem rá kicsit? Vagy hogy csináljam?


2012. márc. 18. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még pici hozzá, inkább napellenzős sapi.
2012. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

?!?!?!

Mi a sz*rnak?

Jó, hogy nem rúzsozod ki a száját.

2012. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert a gyerekorvos (is) mondta, hogy baromira nem tesz jót a kicsi gyerekek szemének a napfény. Én is hordok napszemüveget, és nem csak szikrázó napsütésben. Azért. És ez rohadtul nem olyan, mintha sminkelnem, de köszi a hozzászólást.
2012. márc. 18. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább sapi. Igaz, a napszemüveg jobban véd, mert közvetlen a szemet védi, de egy ilyen kicsi gyerek nem tűri el magán sokáig.

De nyugi, lesz majd olyan is, mikor állandóan a tiéd kell neki, mert "anyunak is ilyen van...". :)))


És a smink és a napszemüveg nem ugyan az. Az egyik véd, a másik pedig művé tesz. Miről is beszélünk?

2012. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó válaszoló! :)

Igazából az enyémet mindig elveszi, és fel is akarja venni. Folyton parádézik benne a tükör elott. Ezért is mertem megvenni. Meg a boltban probalgattuk, és mondta az eladó, hogy nem szoktak igy tűrni a gyerekek. Szóval reménykedem, hátha megis megszokja.

2012. márc. 18. 20:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,kicsit off...


Majd írd meg hogy sikerült-e "rászoktatni".Én is gondoltam rá,hogy nyárra veszek a lányomnak (10 hónapos most),de pont ettől félek hogy majd rögtön lecibálja :)

2012. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én a szemésztől pont azt hallottam, hogy nem szabad hozzá szoktatni a napszemüveghez mert nem szokja meg a napot és csak ártasz ezzel neki.

szerintem mielőtt nagyon hozzá akarod szoktatni kérd ki egy szemész véleményét.

2012. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nekem kisfiam, van nem sminkelem,:) de a napszemüvegre rászoktattam első nyáron, mert állandóan pislogott kint, és mondta a szemész, hogy bántja a szemét az erős napfény. Természetesen nem a déli tűző napon tároltam a betonplaccon, de ha 3-4 körül elmentünk valahova, ráadtam a szemüveget. Levette, ráadtam, megdicsértem megmutattam a tükörben milyen aranyos. Levette, ráadtam, megmutattam a tükörben milyen aranyos. Levette, ráadtam.... Megnéztük apáét, anyáét, keresztét... Kb 3-4 napig játszottuk ezt, és utána gond nélkül ment. A sapival is végig vittük ezt a bulit, azt is megszokta.
2012. márc. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam tavaly 1 éves szülinapjára kapott ilyen szemüveget.Én úgy csináltam,hogy akkor adtam rá amikor láttam rajta,hogy zavarja a nap.Így elfogadta és szerette is
2012. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már kint a tűző napsütésben rá adni? Vagy még csak úgy otthon próbálgattátok? Mert lehet, hogy amúgy is sötét helyen próbálkoztatok vele, és így nem tetszett neki? Az én fiam akkor jött rá, hogy nem is olyan rossz dolog, amikor napsütésben adtam rá.
2012. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!