Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktattátok rá a gyermek...

Hogy szoktattátok rá a gyermekeiteket a bugyi viselésére?

Figyelt kérdés
Szobatiszta lett a kisfiam, viszont egyszerűen nem hajlandó bugyit felvenni, Tépi le magáról, nem viseli el. Pedig nem szorítja, figurásat vettem neki, stb. Nem akarja hordani. Egyelőre csak harisnyában vagy nadrágban van itthon, de jó lenne, ha megszokná a bugyit, mert azért ez így nem jó. Volt valaki hasonló cipőben? Hogyan kedveltettétek meg vele a viselését?
2011. ápr. 5. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátnőm 2,5éves kislánya nyomta le ugyanezt a kört. Először kérte, aztán mondta hogy ez ciki, aztán beledugta reggel a harisnyába (de ahogy észrevette tépte le magáról)még azt is próbáltuk hogy mikor én mentem látogatóba a kislányommal akkor látványosan nekünk ajándékozta a legszebb bugyikákat, mert ő úgysem hordja..az volt a válasz, hogy jó vigye :)) de aztán mindig mindenki mutatta,hogy ő is hord meg ő is meg mindenki és egyszer csak elmúlt a dacoskodás. De beletelt pár hétbe. Kitartás!
2011. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!