Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeritek ezeket a típusokat?...

Ismeritek ezeket a típusokat? Csak képen láttam ezeket, így nehéz megállapítani, hogy mennyire tartós, mennyi benne a hungarocell stb. Mit gondoltok ennyiért, lehet kapni normális ülést?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. márc. 19. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó.nincs vele semmi gond.a fejet jol védi,a derekat jol védi.dönthető.hogy mennyi benne a hungarocell azt igy sajnos nem tudom,van ebbe a márkába nagyon gagyi de van jó is,ezt mindenképp megtapogatni,megkopogtatni kéne.
2012. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt gyanítom, hogy nem lehet valami nagy minőség. Jól néz ki, de nagyobb ütésnél valószínűleg nem sokat véd.


A Maxi-Cosi Priori, A BeSafe és a Römer márkák a legjobb minőségek, azt hiszem. A biztonsági teszteléseken a legjobb eredményeket érik el.

2012. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 19. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
hát igen,40,60 ezerét.azért vannak azoknál jó márkák is olcsobban,személyesen kell nézelődni,eladók véleményét kérni.1 voltam.
2012. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 R. Zita ***** válasza:
Nekünk az első van. Az biztos, hogy kényelmes a kisfiamnak, dönthető is, de hogy mennyire biztonságos, azt szerencsére nem kellett kipróbálnunk. Jövő hónapban cseréljük nagyobbra, viszont most már oda akarok figyelni, mit veszek. Azt hiszem, hogy inkább veszek használtan, de olyat, ami jól megfelelt a törésteszteken.
2012. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nania gyerekulesek nem aratnak tul nagy sikert a toresteszteken. Abszolut nem neztem ennek utana, amikor az elso gyereknek ulest vettunk, pont ezt a kategoriat, amit te is nezel es naniat valasztottunk. Amikor rajottem, hogy ez az ules kb addig jo, amig nincs baleset, azutan folyamatosan gyomoridegem volt hosszabb utazasok alatt, amibol volt boven. Hala Istennek nem volt semmi gond, hamar bele is nott a fiam a 15 kilotol jo ulesekbe, de utana ezt mar nem orokitettem at a masodik gyereknek. A nagyiekhoz vittuk le, legyen keznel gyerekules, ha esetleg kell.

Cybexet es Romer-t vettunk azota csak, most ismet lesz ulescsere a kisebbik gyereknel, megint cybex-et veszunk.

Mi sokat autozunk, szoval inkabb a biztonsagra megyek.

2012. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!