Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlős gyereket le...

Bárányhimlős gyereket le szabad vinni az orvosi rendelésre, amikor már csak a betegség "végén" mennék le igazolást kérni, vagy a fertőző részen kell csengetni?

Figyelt kérdés
Mert ugye a pöttyök nyomai megvannak, de nem tudom, hogy fertőz-e még. Nálunk van beteg rendelői váró és van egy külön ajtó az épületen kívül egy csengővel, ahol a fertőző betegek csengethetnek és mehetnek be.
2012. márc. 20. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy már nem fertőz ilyenkor. Elvégre egészséges igazolásért mentek, ha fertőzne, nyilván az orvos sem mondta volna, hogy anyuka jöjjön kiadom az igazolást. De az a legtutibb, hogy ha felhívod és megkérdezed az asszisztenstől.
2012. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze hogy viheted,én is levittem mert megmutattam neki hogy áll a gyógyulás és mennyi pöttye volt,mert neki volt olyan sok és attól féltem elkaphatja megint,de azt mondta bővel elég.ilyenkor már nem fertős,sőt már akkor se ha be pörcösödött a hólyag.a hólyagba lévő folyadék fertőz.
2012. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. márc. 21. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!