Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jobb ha olyan oviba...

Melyik a jobb ha olyan oviba viszem ami nekem annyira nem szimpi, viszont egy-két ismerős bölcsis kisgyerek is oda megy vagy ha olyanba iratom, ami nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Szeretném ha normális tornaterem vagy sportolási lehetőség lenne, itt meg az nincs. Esetleg játékos keretek között nyelvtanulás, de itt az sem lehetséges. Az egyetlen előny ami mellette szól, hogy több ismerős bölcsis is oda megy, igaz nem közvetlen csoporttársai. Nehezen fogja megszokni a vadiúj környezetet vagy ennyi idősen alkalmazkodóak?
2012. márc. 21. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem abba a csoportba mennek az ismerős gyerkek, akkor tök mindegy. Szerintem vidd oda, ahova neked szimpi. 1 hónap alatt meg fogja szokni.
2012. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En oda vinnem a kisfiamat ahol nekem szimpatikus. Igy te is nyugodtabb leszel es ennyi idosen nagyon hamar baratkoznak. Meglatod nem lesz gond.
2012. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!