Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves kisfiamat vihetjük...

2.5 éves kisfiamat vihetjük szombaton úszni, ha ma kötőhártyagyulladása lett és már csepegtetjük?

Figyelt kérdés

Állítólag hideg vízzel, ha átmossuk, attól meggyógyul. Akkor az úszás pláne átmossa. Elvileg 3. napon már nem is fertőz ha rendesen csöpögtetjük.

De nem tudom ki mit gondol erről...

Hétfőn már bölcsibe is mehet. Azt nem tudom hogy orvos engedné-e szombaton bölcsibe.


2012. márc. 22. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen NEM!Mondjuk nem tudom,de a húgom kisfia egy hétig nem mehetett bölcsibe,de még az utcára sem.
2012. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vinném. Ha hideg víztől gyógyul, az egy dolog, de biztos nem az uszodai klóros víztől. És talán még jobban begyulladhat. Nem beszélve arról, ha még fertőz, akkor megfertőzhet másokat.
2012. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én biztos, hogy nem vinném... gondolj bele ott még esetleg rászedhetek valami csúnyább dolgot is.
2012. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*rászedhedtek
2012. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd!!! Egyszer kihagyja az úszást, nem baj!

Szembetegsége van aminek meg kell gyógyulnia. Klóros az a víz, nem tesz jót...

Gondold át.

Szép estét!

2012. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!