Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érezzem magam hülyének, mert...

Érezzem magam hülyének, mert elvittem a gyerekem az ügyeletre? Ti hogy éreznétek magatokat ezek után?

Figyelt kérdés
Reggel láza lett a lányomnak,elvittem a gyerekorvoshoz,írt is ki amit gondolt. Ma délután 39,5 fokot mértem! Kapott lázcsillapítót és hűtőfürdőt,de csak 38,4-re vitte le- ezt közvetlenül indulás előtt mértem. A doki majdnem nekem esett,mert szerinte feleslegesen mentem el. A digitális lázmérővel próbálta bizonygatni,hogy lement a gyerek láza,de nem is várta meg hogy pittyegjen,meg nem is normálisan rakta oda- tudom,én is jártam így sokszor,hogy a digitálisnál,ha nem figyeltem,akkor 35 fokot mutatott,és nem pittyegett még 10 perc múlva sem. Szépen elküldött a halál f.cára.... hogy fél nap alatt ne várjak gyógyulást- reggel még nem volt ilyen nagyon magas a lányom láza! De nem én vagyok az orvos. Miután kijöttünk onnan,a sírás kapott el... Egyedül vagyok a lányaimmal. Még most sem bírom magam vissza fogni. Tényleg én vagyok a hülye,mert elvittem az orvoshoz?
2012. márc. 22. 19:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is túlreagáltad. Egy délelőtt ne várd, hogy meggyógyuljon a gyerek, hatnia kell a gyógyszernek.
2012. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
38,4-gyel minek viszed dokihoz...már bocs
2012. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg én vagyok a hülye!!- a doki szerint a 39,5 foknál is elég a lázcsillapító és a hűtőfürdő. Most már nem aggódom,hogy már ketten is azt mondjátok,amit a doki.

Bocs,hogy foglalom a helyet a kérdésemmel!!

2012. márc. 22. 19:13
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond mi is aggódtunk az elsőnél.
2012. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg ha te attól jobban érzed magad,hogy levitted akkor nincs ezzel semmi probléma.Fizetitek a TB-t jogotok van akkor menni amikor te szükségét érzed!Csak az a baj,hogy vannak ilyen bunkó orvosok,megnyugtatnia kellett volna,hogy anyuka nincs semmi gond,várni kell,hogy hasson a gyógyszer....
2012. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
hülye nem vagy,de 38,5 fok lázzal,tényleg nem érdemes elvinni.még összeszed valami mást is a rendelőben
2012. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye csak túlaggódtad.

Majd legközelebb nem fogod. Ennyi. Lépj tovább, nem történt semmi.

2012. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehetett volna kedvesebb is, mentségére szóljon: nem ritka, hogy 60 beteg érkezik egy ügyeletbe a gyermekklinikákon/kórházakban. Nyugodj meg, nem lesz baja a kicsinek, de fél nap alatt valóban nem történik még csoda. Jobbulást Nektek!
2012. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőgyerekes anyukaként elvinném.


Lehet hogy azért (is) teremtett le, mert elvileg már van tapasztalatod, úgy gondolta, ezt már "tudnod kell". Ne törődj vele.


Jobbulást! :-)))

2012. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy hülye de nem értem ha lement a láza 98,4-re miért vitted vissza az ügyeletre.Az állapota nem rosszabbodott,hanem javult.fiam nem rég volt beteg 4 teljesen napig volt 39,7 a láza.4 teljese napig.a legjobb pillanatában is 38,8 volt.amikor hívtam az ügyeletet csak annyit mondtak ha le le megy és más tünete nem romlott nincs mit tenni.keverjem a csillapítókat,hűtőfürdő és borogatás.szerintem se kelett volna elvinni,de a doki is mérhetetlen bunkó volt,neki ez a dolga,neked meg az hogy aggódj.
2012. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!