Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Menyit alszik napközben 1...

Menyit alszik napközben 1 éves 3 hónapos gyermeketek?

Figyelt kérdés
Vagy ha már nagyobb mennyit aludt ennyi idősen?
2012. márc. 23. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos és általában ebéd után alszik 1-1,5 órát. Éjjel pedig 10-11-12 órát, ez változó.
2012. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első gyerekem 15 hósan tért át az egy alvásra, a második ilyenkor már rég csak egyet aludt. 2-3 órát.
2012. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14 és fél hónaposaim napközbeni alvása változó, szerintem most kezd átalakulni, ritkulni az eddigi szokásuk.

Délelőtt 11 (fél 11)-12 között szoktak aludni kb. 1 órát, de nem mindig. Utána ebéd után 14-15.30 között, de ezt sem mindig (vagy-vagy alapon), pl. ha ebben az időben sétálunk, akkor mostanában végig ébren szoktak lenni. 17 (17.30)-18.30 között majdnem mindig alszanak még min. 1 - másfél órát.


Reggel kb. 7-8 körül kelnek, 8-kor reggeliznek, este 20-20.30 között fekszenek. Éjjel végig alszanak. Szerintem ők a többi kortásukhoz képest sokat alszanak.


Nálatok hogy van?

2012. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a lányom már rég csak egyszer aludt kb. két órát, a fiam viszont még simán kétszer kettőt, úgy, hogy éjjel se volt vele gond. Ő nagyon szeretett aludni. :-)
2012. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel most 13 honapos, és mar 8 honapos kora óta csak egyszer alszik, így szerintem 2 hónap múlva is ennyit fog. :) most 2-3 órát szokott aludni, ebed után.
2012. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2x1,5 órát, de a délutánit kezdi elhagyni. Férjem korai kelése miatt, ő is korán kell, aztán délelőtt hamar akar aludni, viszont a du alvás elhagyása miatt korábban kellene letenni, most fél nyolckor szoktuk, kipróbáltam, hogy hamarabb rakom le, de akkor meg megelőzi a férjemet kelésben. Nem tudom mit csináljak. Igazából ideális volt, hogy a férjemmel egyszerre kelt.
2012. márc. 24. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kétszer aludt, de. volt a hosszabb alvási szakasza, de du. is aludt 1,5 órát. Mi is észrevettük, hogy a du. alvás kezd szenvedés lenni, ezért kitoltuk szép lassan a délelőttit, egyre később tettük le, és nem hagytuk sokat aludni. Most már (18 hónapos) délelőtt nem alszik, hanem előbb ebédel, és ebéd után van egy hatalmas szunya. Délelőtt nyáron jó kis programokkal el is tudod majd terelni a figyelmét, jól fog ebédelni és aludni délután.
2012. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 14 hónapos a kislányom. 12 hónaposan tért át a napközbeni 1x-i alvásra. Az időtartama változó, 1,5 és 3 óra között váltakozik. Két napja pedig este 9-től reggel 7-ig alszik. Remélem így is marad! Ámen :)
2012. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!