Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertes házas anyukák. Miben...

Kertes házas anyukák. Miben alszik napközben a másfél év körüli gyermeketek? És hol alszik napközben?

Figyelt kérdés

Nálunk úgy néz ki a nap, hogy reggel felébred, átveszem a mi ágyunkba, ott megissza a reggeli tejet vagy kakaót. Addig felporszívózom a szobát. Aztán felöltözünk, és megyünk ki. Tízórai nálunk nem nagyon van, mert akkor nem ebédel. Esetleg egy kis gyümi, tejszelet, vagy ha boltba megyünk, akkor valami péksüti.

Délben bejövünk, egy szál pelusra vetkőztetem, és úgy fektetem le, a nagy ágyon alszik. Amíg alszik, megfőzök, elmosogatok, felmosok. Felébred, felöltöztetem, és ebédel, majd megint megyünk ki este 7ig, de volt már, hogy tovább. Mikor még nem volt ilyen nagy meleg, akkor is levetkőztettem alváshoz, csak body volt rajta. Nem fekszünk mi se az ágyba/ágyra ruhában, meg szerintem kényelmesebb is ha le van vetkőztetve. Az ismerős anyukák meg úgy néznek rám, mint egy ufóra, hogy minek kell levetkőztetni a gyereket alváshoz. De hát homokozik, kúszik-mászik az udvaron, motorozik, elesik, néha lehasal (úgy izgalmas hangyát nézni).

Ti hogy csináljátok?


2011. máj. 23. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam levetkőztetni a lányomat...Bár Ő nem is lesz annyira piszkos,mert a kertben kb. ha egy órát vagyunk kint egész nap(akkor is 10 perces részletekben)+ séta.

A saját ágyában szoktam altatni,mert a mi ágyunkban nem alszik olyan jót.

De nálunk van légkondi minden szobában,így nincs is annyira meleg....

De szerintem nem gond,hogy te pelusban altatod.Nekem is van barátnőm,akinek a babája csak így alszik el napközben :D

2011. máj. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is most kezdődött ez a mindent összepiszkol dolog - homokozó, stb. Úgyhogy mikor hazajövünk a játszóról, akkor beállítom a kádba, és megmossuk a lábát-kezét-pofiját (általában csupa homok), majd ráadok egy itthoni pólót-rövidgatyót, és úgy alszik a saját ágyában. Nálunk 24 fok van, 20 hónapos lesz a kisfiam.
2011. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 15 hónapos, kb úgy telik a napunk mint nektek. Neki mindig nagyon melege van, ezért mikor bejövünk, letusoltatom, mert csupa homok mindene,és jól is esik neki, aztán pelusban elalszik az ágyában és mikor már mélyen alszik, letakarom egy pelenkával.Ha melegebb lesz, akkor csak a derekát fogom betakarni.
2011. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!