Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismertek olyan kártyajátékot...

Ismertek olyan kártyajátékot kicsiknek, amin kimondottan a KRESZ táblák vannak?

Figyelt kérdés

Én most fogok vizsgázni kresz-ből (nem magamnak kellene a kártya :D) és azóta a négyéves fiam állandóan a táblákkal van elfoglalva, bár korábban is érdekelte, de - ciki vagy sem -, korábban volt, amelyikről nem tudtam neki megmondani, hogy mit jelent pontosan. Most persze már tudom őket :) Azóta méginkább érdekli a dolog, múltkor legalább két km-t gyalogoltunk, hogy közben a táblákat nézegesse :)

Na szóval, olyan kártyát keresek, amin a táblák vannak, amivel lehetne ilyen felismerős játékot játszani. Ismer valaki ilyet? Próbáltam neten keresni, de pont ilyet nem találtam.


2012. márc. 24. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A www.egyszervolt.hu oldal gyerekeknek való. Az 5 éves fiam ott akadt rá a tábla felismerő játékra. A traff parkban keresd. Azóta ügyesen felismeri az utakon is a kresz táblákat. Nézz utána.
2012. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt találtam.

[link]

Illetve dominoban is van Kresz-téma

[link]

2012. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm szépen, ezek mind nagyon jók :)
2012. márc. 24. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!