Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák segítség nélkül! Ti...

Anyukák segítség nélkül! Ti hogy oldjátok meg, ha az egyik gyereketek megbetegszik, de a másikat el kell vinni oviba?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lázas gyerek, és egy makkegészséges, akit oviba kéne vinni. De nincs senki aki segítsen. Mit teszel?
2012. márc. 25. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
nem megy oviba az egészséges se. úgyis otthon vagyok
2012. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
csatlakozok az elsőhöz
2012. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így láttam helyesnek :)
2012. márc. 25. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Lázcsillapítok és viszem a beteget is magammal. Közel van az ovi, baja nem lesz. Ha messze lenne nem tudom hogy oldanám meg. Megkérnék egy utcabelit hogy vigye el az egészségeset.
2012. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Na most mi a baj? :D Hogy megkérném a szomszédasszonyt, vigye oviba az egészségeset, vagy hogy lázcsillapítás után a láztalan gyerekkel elmennék 100 métert? :D

Édesistenem... nem is a bikák mennek a pirosra, hanem a tyúkok. :D

2012. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
hogy te milyen beszűkült látóterü vagy! Egy gyerek nem csak akkor beteg,ha lázas. Vannak fertőző betegségek pl.himlő,amikor nem kéne egészségesek közé berángatni. Aztán vannak hányó fosó betegségek is, amikor a 100mre levő ovi vagy szomszédnéni is messze lakik. Meg nem célszerű,ha az egészséges hazahoz még vmi nyavaját a betegnek,mert a legyengült szervezetnek csak olaj a tűzre egy újabb fertőzés. Plusz nem mindenkinek van szomszédja,mint ahogy nekünk sincs. Úgyhogy, én is csatlakozom az első 2 válaszolóhoz, akárhogy is le lettek pontozva.
2012. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincs segítség és nagyon vacakul van a gyerek én sem vinném.

Nekem ilyen esetekre az egyik ovis kislány anyukája felajánlotta a segítségét (amiért nagyon hálás vagyok neki). Megadta a telefonszámát és ha beteg a kicsi, akkor ő viszi oviba az én fiamat is.

2012. márc. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudod megoldani,hogy a másik is otthon marad!Akkor lenne baj,ha már iskolás lenne.Akkor kellene segítség!


Jobbulást!


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!