Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tuti tippek a szobatisztaságra?

Tuti tippek a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
A fiam 2 éves, és szeptemberben mehetne oviba, ha szobatiszta lenne. Próbáltuk már bilire ültetni, ruhában kb. fél percig rajta is ül, pucéran nem lehet ráültetni, mert sír. A nővére wc-zik, állítólag az is motiválja a gyerekeket, de őt nem nagyon érdekli. Tudom, hogy ezt nem lehet erőltetni, de ha nem mehet oviba, nem tudok visszamenni dolgozni, bölcsi nincs. A lányom majdnem 3 éves volt, mire szobatiszta lett, pedig vele is már mindent kipróbáltunk. Félek, most sem lesz előbb eredmény.
2012. márc. 26. 12:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Mondom a férjemnek ezt az állva pisilős dolgot az udvaron, de szerinte nem jó ötlet. Mert nem akarja, hogy az utcán bárhol, bármikor elővegye. Ez tényleg így működik?

Reggelre már száraz a pelenka, szóval az azt jelenti, hogy fizikailag már érett a dolog, ugye? Csak valahogy agyilag kéne lerendezni nála.

2012. márc. 27. 13:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Vár csak.Lehet félre értettél.

A mi fiunk látta apát,de persze csak a wc-n.

Itthon egyik sem az udvaron végzi a kis dolgát,szépen is nézne ki :)

Ha meg megyünk valamerre és a kisfiamnak kell,akkor persze előkapjuk,főleg ha még messze vagyunk az otthontól.

Ki kell találni számára mitől lehetne élvezetes.

Mi még estére használunk pelust,20-ból 1 alkalommal pisis is lesz.

Az én fiam még kéri estére.

Nem tudom szerintem nálatok még nem érett meg rá.

Azért szeptemberig sok idő van még.

Szerintem most pár napig hanyagoljátok,mert erőltetettnek érezheti.

De beszélgethetsz is vele.

Mi elsőnek mindig reggel,este,peluscserekor kérdeztük ráül e,ha bele is pisilt kapott egy cukrot.

Aztán mikor levettük szintén megbeszéltük,hogy ő már nagy fiú,neki már nem kell pelus,és milyen jó lesz majd neki.

Nem melegíti a popsit,és tud szép bugyikát is hordani.

Próbáljátok meg kicsit hanyagolni,aztán bevetni apát.

2012. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez amúgy nem úgy működik,hogy bárhol bármikor.

Ezt nem is értem..

2012. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Arra írtam, hogy valaki említette itt, hogy az udvaron lepisilik a fát, a bogarat.

Nem nagyon erőltetjük egyébként, csak mutogatjuk neki a bugyit. Most amúgy is hanyagoljuk, mert kicsit szorulásos, nem akarom, hogy emiatt még jobban visszatartsa.

2012. márc. 27. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!