Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiamra hol tudnék...

2 éves kisfiamra hol tudnék tavaszi hálózsákot venni? Kb.98-as méret kellene neki.

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
turkáló, bababolt, kínai, tesco, vatera
2012. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Múlt héten voltam a Mini Manóban (XIV. Nagy Lajos király útja), ott 122-ig vannak, és nagyon szépek, vastag, átmeneti és vékony is van.
2012. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

H&M, ott szokott lenni 1-3 éves méretű is.

Amúgy én a Tescóban még csak 0-6 hó és 6-12 hó méretűt láttam, nagyobbat nem.

2012. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy én Nyíregyháza környékén lakom, és itt sajnos nincs H&M, a Tescoban pedig tényleg csak kis méret van.
2012. márc. 28. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, itt tudsz neten is rendelni. Én kipróbáltam, tényleg szép és jó minőségű. Ha elfogadsz egy tanácsot, inkább 104-est rendelj, fekve sokkal hosszabbak a gyerekek.

[link]

2012. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2.(illetve utolsó), nagyon szépen köszönöm a segítséget, ilyenre gondoltam. Az átmeneti hálózsák mennyire vastag tavaszra? Én nem takarom be a kisfiam csak ez van rajta. Nem túl vastag?
2012. márc. 28. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazság szerint én nyárit rendeltem, most úgy alszik a 27 hónaposom, hogy h.u. pizsama, zokni, és a vékony zsák. Elalváskor még így is izzad, pedig hideg a szobája. Én éjjel van, hogy betakarom, ha már érzem hogy nem olyan meleg a keze vagy az arca.
2012. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!