Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónapos kislányommal...

16 hónapos kislányommal elküldtek minket neurológiára, mert nem jár. Ha tett önállóan többször is 3 lépést elmenjek, vagy már felesleges?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 18 hónaposan kezdett járni és semmi baja nem volt..... Szerintem ha már tett pár lépést, akkor nem kell aggódnod! Ha megnyugtat, vidd el, azzal nem ártasz neki!


Dia

2009. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy menj el.

ne hagyd ki a lehetpséget!

2009. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy vidd el!

Az én kisfiam 15 hósan kezdett el járni, de előtte is le volt maradva a mozgásban, és 7 hós volt, amikor előszőr látta neurológus. semmit nem veszítettünk vele, mert mára már észrevehetetlen, hogy le volt maradva.

3,5 éves most

2009. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árt és ha minden rendben van, Te is megnyugodhatsz. A babád egészsége a legfontosabb.
2009. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha mostanában tett meg önállóan pár lépést, akkor én várnék még vagy 2 hetet. Nekem a kisfiam onnantól kezdve, hogy megtette az első 2 lépést, 2-3 hét múlva már egész nap csak ment. Hihetetlenül gyorsan és sokat fejlődnek 2-3 hét alatt, ha járásról van szó. Lehet, hogy pár hét múlva már tökéletesen fog menni, mint a többi gyerek. Hátha nem is kell orvosokkal, meg rendelőintézettel zaklatni.
2009. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Butaság várni, menj el! Ez egy széleskörű vizsgálat, több dologra is fény derülhet , mi is jártunk. Jó tanácsokat kaptunk és idejében elkzdett fejlesztés következtében semmi baja a fiamnak.
2009. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 9 hósan ült fel és állt fel (egyszer), de járni csak 16 hósan kezdett. Sosem kellett vinnünk sehová.

Most 2 és fél éves, mostanában kezdett el szavakat mondani, de ezzel sem küldtek sehová.

Szerintem, ha nincs más baja, mozog rendesen, jókedvű, nem látod, hogy görcsös lenne és tényleg tesz 1-2 lépést, én nem vinném egyenlőre (csak ha nagyon aggódnék, de nem aggódnék:) )

2009. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!