Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit veszel húsvétra 3év lány...

Mit veszel húsvétra 3év lány körüli gyerekednek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Semmit. A húsvét az húsvét. Ő fog a locsolóknak csokinyuszit és hímes tojást adni.
2012. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Miért már arra is szokàs??Lemaradtam akkor mert semmit sem szoktam...
2012. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
kéne venni valamit? a lányok fessék csak a tojásokat a kis locsolóknak, ne csináljunk már karácsonyt a húsvétból (is) :)
2012. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Én vettem a két lányomnak egy-egy nagyméretű kindertojást. Ezt hétfő reggel szokták megtalálni az ablakban :-D (azért az sem normális, hogy a kisfiúk kapják a sok-sok csokit, ők meg kimaradnak...) De konkrét ajándék nincs.
2012. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Semmi ajándékot,a fiam és a lányom is csokitojást(verdás és hercegnős)fog kutatni az udvaron.Nem tudom ki kezdte el ezt az ajándékozást....talán az üzletek.
2012. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Én mindig kaptam, ismerőseink gyerekei is. Iskolás koromban is, szóval nálunk abszolút szokás :)


Mégpedig ilyen formában: a nyuszi hozza, és mi a nagymamám kertjében fogjuk elrejteni.


De egyébként fura hogy ennyien nem tudják, hogy a kisgyereknek a Húsvéti szokása (egyik), hogy a nyuszi csokitojásokat rejt el. Nem ismertem még embert, aki nem volt ezzel tisztában. A Húsvét az Húsvét, igen. De az egyik Húsvéti szokás a csokik elrejtése. Mint amikor a Télapó a csizmába teszi az apróságokat.


Válaszom a kérdésre: kisfiam színes aszfaltkréta készletet kap és csokitojásokat. Ismerős gyerkőcnek homokozókészletet és szintén csokitojást visz a nyuszi.

2012. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként kedves kérdező számíts a rosszalló válaszokra. Napjainkban divat a szülők részéről egymás alullicitálása.


Érdekes, nem tudom miért van, de minden egyes Húsvét, Mikulás előtt azon verseng a sok válaszoló (legalábbis egy rétege), hogy ki vesz minél KEVESEBB ajándékot, és ki szerint nagyobb hülyeség..........


Ha te szeretnéd a gyermeked megajándékozni, tedd nyugodt szívvel :) Nem fogod elrontani azzal, ha a festés, locsolás mellett még pár aprósággal is hozzáteszel a kicsi ünnepéhez :



Kedves ajándék-alullicitáló válaszolók: ha a gyermekkel a szülei megismertetik a locsolás és tojásfestést kedves szokásait, a gyerek nem lesz elrontva és elkényeztetve (mert ilyenkor szokott ez a mondóka jönni.......), hanem egyszerűen MÉG vidámabb napja lesz,

ENnyi :)

2012. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Valami apróságot szokott kapni.

Anyukám pl. a kedvenc sütijét szokta ilyenkor hozni neki.

Mi pedig általában olyan csokitojást veszünk, amiben meglepetés van. (Pl. Thomas a gőzmozdonyost, most ezért van oda, amúgy kislány), esetleg matricát kap, apróbb játékfigurákat. Most szerintem krétát fog kapni, mert nagyon imád a földre rajzolni.

2012. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, mi is krétát vettünk a kisfiamnak :)
2012. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Kislányomnak rollert fog hozni a nyuszi. Már nagyon várja.
2012. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!