Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kezdett el félni a lányom?

Miért kezdett el félni a lányom?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kislányom és eddig egy nagyon talpraesett, barátkozós kislány volt, de 1 hete fél az emberektől. Ha van valaki a liftben, nem akar beszállni, járunk Ringatóra is, eddig boldogan jött, most meglátta a sok gyereket és anyukát, be sem akart jönni a terembe.

Éjjel-nappal vele vagyok és nem történt vele semmi rossz, szóval nem tudom hova tenni az egészet, miért lett hirtelen félős.

Éjjel is sokkal többször felriad sírva, mint régebben.


Mással is volt már ilyen? Ez elmúlik?



2012. márc. 28. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk már enyhült,de nem múlt el (3 éves).

Még anno amikor elkezdődött szintén így mint nálatok, akkor olvastam több helyen,hogy ez életkori sajátosság, de nem minden gyereknél jön elő.


Hirtelen visszahúzódó lesz, olyan anyuka szoknyája mellé bújós, szégyenlős. Az én lányom mostmár "csak" a felnőttekkel ilyen.

Állítólag kinövik ezt a gyerekek, legalábbis én nagyon remélem.

2012. márc. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!