Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kezdett el félni, és...

Miért kezdett el félni, és mindentől megijedni?

Figyelt kérdés
10 hós lesz. Néhány napja szinte mindentől megijed. Ha a haja kiengedem, vagy valami a kezemben van (mérőszalag) stb. A legdurvább a zokni, egyszerűen ha látja hogy veszem fel, addig sír még le nem veszem és el nem dugom.(ma egész nap le volt fagyva a lábam) És teljesen ki ül az arcára az ijedtség.
2009. jún. 5. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajaj ez nagyon durva.Volt egy időszaka az én gyermekemnek is, kb mikor egyéves lehetett, amikor még a zenélő labdájától is megijedt.Hozzáteszem előtte imádta a labdáját.aztán egyszer el kezdett tőle félni.Csak messziről figyelte.Most megint imádja a labdáját, nem fél tőle, most 14 hónapos,most a szakállas emberektől ijed meg.:o)
2009. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hurrá! :( Remélem elmúlik! köszi
2009. jún. 5. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én annyi helyen olvasok ilyet,ez tuti természetes bár anya ésszel sztem fel nem fogható.Miért ijed meg olyantól amit addig imádott.Azért a zoknit húzd fel sírás ide vagy oda,mert nem jó az ha te is rosszul érzed magad,azt majd megszokja:)
2009. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónaposan a hajcsattaimtól kezdett el bömbölni.Ez is megmagyarázhatatlan.
2009. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, ez jó. Az én fiam is bömböl 5 napja, és nem jövök rá az okára. Lehet hogy ő is fél valamitől, most hogy ezt olvasom. Akkor elkezdem én is keresni az okokat. Amúgy ő is nagyon félős, múltkor gyorsabban álltam fel, mint ahogy szoktam, és összerezzent. Mintha attól félne, hogy megütöm. Most 9 hónapos.
2009. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!