Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeritek a Skolus cipőmárkát?...

Ismeritek a Skolus cipőmárkát? Hol kapható ilyen cipő?

Figyelt kérdés

Vettem a kislányomnak a neten 2 db "használt" Superfit cipőt potom áron. Maximum ha 2-3 alkalommal hordhatták az egyiket, a másik talán ha 1 órát volt viselve összesen.

Mikor megkaptam, akkor láttam, hogy az egyik nem is Superfit, hanem Skolus, számomra ismeretlen márka.

Először mérges voltam, azt gondoltam, hogy becsapott az eladó, és rákérdeztem utólag. Azt mondta, hogy ugyanott készül mint a Superfit, csak más piacra.

Amúgy gyönyörű a cipő, ugyanolyan puha, hajlékony talpú, pillekönnyű mint a Superfit, még az S betű is benne a talpában, de még sem ugyanaz.

Nekem most így többet nézegetve, talán még jobban is tetszik ez a stílus, mint a Superfit cipők.

Tudtok róla valamit, mert a neten semmi nincs erről?



2012. márc. 31. 14:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!