Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol szoktatok olcsón (olcsóbba...

Hol szoktatok olcsón (olcsóbban) Siesta cipőt venni? Jó cipőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm mindig az Auchanos akciókban veszi.

Én még nem adok a 2 éves fiamra, mert harántemelő van benne.

2012. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Indokolatlanul sztárolt ez a márka. Nehéz, kemény talpú, harántemelős - egy gyerekcipőnek pedig pont az ellentétes tulajdonságokkal kell bírnia.

Én sosem márka alapján választok a lányaimnak cipőt, hanem a tulajdonságai alapján.

Tudom, hogy sokan elvből ellenzik, de mi rengetegszer veszünk kínai boltban cipőket, tiszta bőr, puha, könnyű, kényelmes, egészséges belső kialakításút )pl. harántemelő nélkülit. Ha kicsit utánanéz az ember, nem csak műanyag sz@rokat lehet ott kapni, és az áruk is tök jó.

2012. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyógytornász ajánlotta, és azért vettem. De nem volt vele gond, ráadásul jó a minősége is. Mondjuk nekem szerencsém van, mert meg lehet venni egészség pénztár kártyára is.
2012. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olcsóbb a La Scarpe cipőbolt hálózatban a Siesta cipő mint az Auchanban, de ott csak véletlenszerűen találni pár típust akciósan. Akkor az 5000 Ft. Ennél olcsóbban nem láttam még, mert az Auchan is ha jól emlékszem 6 ezer körül van, bár ott talán több féle van.
2012. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaj csak kinait ne!!! azt sosem veszem meg sem a kislanyomnak sem magamnak sem!!! igaz en kulfoldon lakom es sajnos a mi orszagunk el van arasztva a kinai vackokkal. Igaz szuper olcsok de olyan is. Tudom sokan ellenik a harantemelos cipoket, pl itt nem is lehet siesta fele cipoket kapni csak a kinai vackokat, abban semmi harantemeles nincs, se nem tartja a bokat es a gyerekek 90%-anak bokasullyedse es bedolos bokajuk van. Jarunk unszi, tornara, es jatszohazba a kislanyommal mas mas csoport es a gyerekeknek borzatszoan eldeformalt labuk van. Ugy h kinai SOKA!!!lehet felolem akarmilyen olcso az marad az uzletben.
2012. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!