Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma hírtelen hasmenése lett 3...

Ma hírtelen hasmenése lett 3 évesemnek, járvány vagy lehet csak egynapos? Volt ilyen másnak is? Elvigyem holnap az oviba azért?

Figyelt kérdés
3* volt híg széklete és amikor jön fájlalja a pocakját de más baja nincs.normaflort adtam neki.
2012. ápr. 1. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

járvány azt jelenti, hogy nagyon sokan esnek át rajta. lehet 1 napos is a betegség amiből járvány lesz.

nem azt akartad kérdezni, hogy vírus-e?


ne vidd holnap oviba mert ha vírus akkor mindenkit megfertőz! vidd el orvoshoz!

2012. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de igen,azt akartam.én is úgy gondoltam elviszem a dokihoz.köszi.
2012. ápr. 1. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem vidd el dokihoz mindenképp,mert ki tudja,mit szedett össze.3 hig széklet azért már v,mit jelent és estére akár be is lázasodhat szegényke.Az étvágya milyen?Normaflore az jó,meg sztem diétáztasd,itasd.Esetleg holnap meg utána tudsz érdeklődni az oviban,másnak is van-e ilyen tünete és járvány van-e.Jobbulást kivánok!
2012. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
étvágya nagyon jó volt,reggelizett is,meg szépen ebédelt is,reggel volt 1 délben meg miután felébredt.pénteken még biztos nem volt semmi az oviban,és tegnap meg még reggel nekünk se.eddig jó a kedve,mondhatni eleven.
2012. ápr. 1. 15:23
 5/5 A kérdező kommentje:
arra gondoltam nem e szőlő okozta nála.tegnap egy fürt szőlőt evett meg.tavaly semmi baja nem volt tőle,idén most kapott először.a szőlő héja látszik minden székletében.
2012. ápr. 1. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!