Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Balatoni nyaralás 2-t éves...

Gréta0215 kérdése:

Balatoni nyaralás 2-t éves kislánnyal, aki nagyon szeret csúszdázni és még ami fontos olcsó legyen (közel a Balatonhoz és jó lenne ha félpanziós lenne 3 élményfürdő a közelben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, tavaly 2 éves volt a kislányom amikor elmentünk Balcsira Balatonmáriafürdőre ide:

[link]


Mi nagyon jól éreztük magunkat, a kaja nagyon jó volt (félpanzió de lehetett ebédet is kérni) a szoba is jó volt, azzal nem voltam 100%-ba megelégedve mert parkettást kaptunk és nem tudtunk mezítláb járkálni (főleg a kicsinek volt gáz) van nekik elég nagy játszótér , több hinta, homokozó, szabad strand a hotel mögött de mi mindig átmentünk Balatonberénybe na ott nagyon jó strand van (medencével a kicsiknek) 4 éjszakát voltunk félpanzióval augusztusban 50.000 Ft volt 3-unknak. És kb. 1 héttel előtte foglaltuk le,mert vártuk a jó időt!

2012. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm én is néztem már ezt a helyet,ezért örültem is nagyon,hogy ezt írtad,én Zalakarosra gondoltam innen átmenni az élményfürdőbe egyik nap!
2012. ápr. 1. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) nekünk nagyon bevált, ahogy most nézem még lesz saját medencéjük is, tavaly nem volt! Még az tetszett hogy tele volt kisgyerekes családdal és nem volt éjszaka nagy duhajozás, lehetett aludni.
2012. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!