Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aggódjak vagy sem (nyaralás...

Aggódjak vagy sem (nyaralás közbeni probléma)?

Figyelt kérdés
Lányom 4x hányt 4napon belül. Nem hajlandó szilárd ételt fogyasztani, amit véletlenül meg is eszik, azt estére ki is hánnya. Lehet a melegtől? Nagyon izzad, gyakran köhög, amúgy semmi más baja nincs, nappal eleven, jókedvű. Ma utaznánk még távolabb otthontól, de nem tudom merjünk e..
2011. júl. 14. 07:15
 1/6 anonim válasza:
100%
Doki azonnal. Majd az megmondja hogy mehettek-e.
2011. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos....Aztán ha azt mondja minden ok akkor nyaralás.Ha nem akkor el kell halasztani.
2011. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged akarlak bírálni, vagy talán kicsit mégis, de miért nem vitted már hamarabb orvoshoz? Ilyen melegben lehet 4 napra 4 hányás nem sok, de akkor is furcsa nem? Ki is száradhat ekkora hőségben, ráadásul köhög is...
2011. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha köhög, és nem eszik rendesen, lehet torokgyulladás (fáj a nyelés), ami okozhat hányást (lenyelt slejm miatt). Orvos sztem is. Nem hiszem, hogy ne engedne tovább, max ír fel vmi gyógyszert, te is megnyugszol.
2011. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy csak 1X hány egy nap, de én az első után vittem volna már dokihoz....

És ne mennék vele sehova!

2011. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miután kiírtam a kérdést minden tünet elmúlt, rendesen evett, nem hányt. Nem tudom mi volt ez nála.. Most már teljesen jól van 3.napja a szokásos hisztijeit leszámítva. Lehet csak a meleg készítette ki..
2011. júl. 17. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!