Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a különbség a családi...

Mi a különbség a családi napközi és az állami bölcsőde közt?

Figyelt kérdés

Voltam a helyi családi napköziben, és nagyon tetszett. Max. 7 gyerek lehet, a saját házában tartja a hölgy, gyönyörűen van berendezve, és látom, hogy tényleg imádja a gyerekeket.

Vajon milyen az állami? Megéri kifizetni a 30 ezer Ft-ot a családi napköziért, vagy az állami is ilyen barátságos?


2011. nov. 28. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Javaslom,nézd meg a környékbeli bölcsiket...hatalmasat döbbenhetsz,de az is lehet,hogy megtalálod az álombölcsit!

Szerintem a gondozók személyisége,szemlélete az alapvető, s ezt neked saját bőrödön kell megtapasztalnod,hogy jól dönthess.

Sok sikert!

2011. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem gond a havi 30 ezer a csanáért én oda vinném a helyedbe. Mert az mégiscsak egy családiasabb intézmény. A bölcsik nagy része elég szocreál, de vannak kivételek. Menj be a körzetes bölcsibe és beszélj a vezetővel, utána dönsd el, hogy melyik tetszik jobban.
2011. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak a városban van bölcsi, igaz csináltattam a gyereknek ideiglenes lakcímkártyát, és be van iratva. De eleve csak szeptembertől veszik fel, szóval addig tuti családi napközi. Ha már megszokta, lehet, hogy jobb lenne nem átvinni. De azért azt a 30 e ft-ot persze tudnám máshova is tenni.

A bölcsőde igazgatónőjével beszéltem. Kedves volt ugyan, de valahogy engem a frász tör ki tőle, nem tudom miért.

2011. nov. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!