Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tanácsoltok a 2,5 éves...

Mit tanácsoltok a 2,5 éves fiam alvás problémájára?

Figyelt kérdés
2,5 év alatt,egy kezemen megtudom számolni hány átaludt éjjelünk volt...mdent kipróbáltunk...külön szoba,kivettük a kiságyból,éjjeli fény,különböző homeopátiás szerek(viburcol kúp,sedatif pc,coffea tosta)Amikor a foga jön,akkor arról nem is beszélek...utána átalszik,1,max 2 éjjelt,aztán kezdődik mden előről...éjjelente van,h átmegyek hozzá,de arra kelek,h "meglép" mellőlem!És az oké,ha a teát elfogadná v a vizet,de nem,3 deci tejete bevág,a pocija se pihen...alapból jó evő,de éjjel meglátásom szerint jobb lenne a gyomrát pihentetni...

2012. ápr. 3. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyanezt csinálta, mi is próbáltuk már a homeopátiás dolgokat is.Lett egy kistesója, sokkal roszabb lett a helyzet.Aztán úgy döntöttem, hogy berakom mellé a 3 hónapos babát, azóta csak pisilni kel fel, de azt is egyedül.Átrendeztem akkor a szobáját, vettem bele egy-két új apróságot is, ez segített.Ezen kívül más tanácsot nem tudok adni.Nekem sem segített semmi, volt, hogy hajnal 3-kor evett, mert egész éjjel bóklászott és éhes volt.Ha van lehetőséged, vidd el egy-két éjszakára a nagyszülőkhöz.Aludj,amennyit csak tudsz, és rendezd át a kis szobáját, esetleg vegyél neki nagyfiús ágynemű huzatot, hogy hűűű, de nagyfiú lettél......Hátha ez segít!
2012. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ezeken már átestünk...a lakás összes szobájába próbáltuk altatni,franciaágya van,ez sztem elég nagy fiús...az is nehezíti a dolgomat,h most kezd el pötyögni...nagy szülőkhöz nem tudom vinni,velük élünk...2 hetente van "pihenőm",amikor az apjuknál vannak...mert van egy nővére,próbáltam azt is h vele alszik...abból az lett,h egyikőjük se aludt...lehet hiperaktív?! :(
2012. ápr. 3. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmiképp nem megy, mondd el a háziorvosnak.Én is ezt tettem, nekem ő mondta, hogy lelki okai vannak,hogy nem alszik.Terhes lettem, nem tudtam vele annyit játszani, szültem stb..... ő mondta rakjam össze a két gyereket, és bevált!Különben vannak alvásklinikák biztos itt is, erről is kérdezheted.Hiába ez egy Anya dolga, engem nagyon kikészített!
2012. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mi fiúnk is 2,5 éves, kb. 4-szer aludta át az éjszakát. Legalább 1-szer felkel, olyankor átmegyek hozzá, kicsit nyavalyog hogy feküdjek le mellé, aztán visszaalszik. Én pontosan tudom, hogy nálunk az áll a háttérben, hogy nagyon sokáig szopizott. A mai napig reggelente még néha-néha cicizik. Szóval, ha teljesen leszoktatom, talán már megoldódik ez a probléma.

mikor eszik vacsorát a kisfiad, nem lehet, hogy emiatt nyugtalan? Csak egyszer-kétszer ébred vagy forgolódik, zaklatott? Mindenképp az okát kéne először megtalálnod, aztán tudnál alakítani az alváson.

2012. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!