Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden hiperaktív gyerek...

Minden hiperaktív gyerek nehezen alszik, és keveset? Vagy van olyan akinél az alvás mindig rendben volt, és mégis kiderült, hogy hiperaktív?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisfiam 6 éves,hiperaktív.

Az alvás mindig kínkeserves volt,kisbabakorától altatgattuk,például még 3 évesen is magamon ringattam úgy próbáltam altatni.

Aztán később pedig kiderült alvajár,pavorozik.

Voltunk az alvászavar miatt gyermekpszichiátrián és gyermekneurológusnál,azt mondták,hogy a hiperaktív gyerekeket jellemzi az alvászavar ,amennyiben teljesen rendben van a gyermek alvása,akkor csakis enyhe fokú figyelemzavara,hiperaktivitása lehet.


Nekünk azt mondták,hogy mivel elég súlyos az alvászavar ami a többi tünethez társul,hogy minimum középfokú a hiperaktivitás a kisfiamnál.

Jelenleg 6 évesen is nagyon nehezen alszik el,minél fáradtabb annál jobban felpörög,vele vagyunk amíg elalszik,majd éjszaka nyugtalanul alszik,mindig átjön hozzánk később.

Tehát ha nincs alvászavar ,akkor legfeljebb enyhe fokú figyelemzavarról lehet szó,nekem legalábbis ezt mondták .

2012. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2012. márc. 30. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!