Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel kenjem 3 éves lányom...

Mivel kenjem 3 éves lányom bőrét? Annyira száraz.

Figyelt kérdés
Már bölcsis kora óta ilyen, Azt gondoltam, talán a túlfűtött bölcsis, óvodai terem miatt van...nem tudom. Dokinő sem mond semmit, ez nem betegség. Főleg a lábszára és az alkarja érdesen száraz. Fürdővízbe nem teszek semmit, mert vagy csípi vagy még jobban szárítja. Fürdés után bekenem, de mintha meg sem tettem volna, csak egy kicsit javul tőle. Sokmindent próbáltam, de igazából javulást egyik sem hozott. Mit próbáljak még?
2012. ápr. 3. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk as gyerekorvos írt fel kifejezetten gyógyszertári kikeverős testápolót, eléggé gyógyszerszagú is, de tökéletesen megoldotta a problémát, pedig mi is születése óta küzdöttünk vele és próbáltunk ki egy csomó krémet mindhiába. Most ezzel kenem a bőrét esténként, naponta egyszer és nyoma nincs az érdességnek. Nagy tégelyt kaptunk, 2-300 Ft-ért, baromi sokáig elég.
2012. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnál ugyan ez a probléma.Kiderült,hogy tejfehérje érzékeny.Vissza vettünk a tejtermékekből,és olyan testápolóval kenem ami extra száraz bőrre van.Most pl:nivea amit én is használok.Először csípte őt is még pityogott is egy keveset de a bőre nagyon szép lett.Teljesen elmúlt a szárazság.És csak másnaponta fürdik.Nekünk ez bevált.
2012. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neogranormon nekünk nagyon bevált!
2012. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyogyszertari popsikenoccsel kentem, harom nap alatt helyrerakta.
2012. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is a másnaponta fürdés vált be mindkét gyereknél. Nem is mertem mondani másnak, nehogy lehurrogjanak érte. És egy kis babaolajat is teszek a fürdővízbe. Már amikor fürdenek, mert inkább zuhanyoztatni szoktam őket. Az gyorsabb és nem ázik úgy ki a bőrük.
2012. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!