Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Decathlonos futóbringa megéri?

Decathlonos futóbringa megéri?

Figyelt kérdés

Kisfiam júliusban lesz 3 éves, és most a nyuszi hozna neki egy futóbringát.

Sajnos rendelni már nem tudok, de holnap elmennénk Fehérvárra a Decathlonba, ezt néztük ki: [link]

Szerintetek ez jó? Engem az zavar benne, hogy azt írják csak 4 éves korig jó. (100 cm magasságig) Szóval nem sokáig :( Azt nem tudom pontosan hány centi, de 98-as ruhákat hord.

Mi a véleményetek róla?

Akinek ilyen van, légyszi írjon! Köszönöm szépen!



2012. ápr. 3. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sokat nem tudok neked segíteni, mert a lányom még picike a fiadhoz képest, most 92 cm magas, 2 éves volt március elején. A szülinapjára kapta ugyanezt, csak a rózsaszín változatot. Simán leér a lába az alsó álláson, tehát elég alacsony építésű ez a bringa, mi pont ilyet kerestünk.

Már egész jól megy vele:)

Én úgy gondolom, ha kinövi, jön a kétkerekű bicikli. Amúgy a szomszéd kisfiúk jó magasra nőttek, már tudnak kétkerekűzni is, de simán felpattannak még most is pár körre a futóbiciklijükre. Szerintem azt ugyanúgy nem lehet kinőni, mint a motort. Ha már a térde a földön van, még akkor is hajtja magát:)

2012. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, két kis barátunknak is van ilyen bringája. Az egyik kisfiú most lesz 3 éves, a másik pedig novemberben volt 3. Az egyik még a legkisebb ülésállásban használja, a másik pedig kb. félállásban.

Könnyű, szeretnek vele menni, szerintem jó kis járgány, nem hiszem, hogy 4 éves kora után ne tudnátok használni.

2012. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!