Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek melyik a "legcukib...

Szerintetek melyik a "legcukibb" korszak egy baba/kisgyerek életében? És miért?

Figyelt kérdés
Olyan közhelyek lécci ne írjatok, hogy mindegyik édes, mert nyilvánvalóan az, én az igazi kedvencre vagyok kíváncsi! Egy anyuka mondta, hogy a 4-5 év a legjobb, de nekem a másfél év körüli kor tetszik.
2012. ápr. 4. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évesem és 3 évesem van, nekem a 1,5 év a kedvencem (a nagylányomnál is imádtam ezt a kort). 3 év felettről nem tudok nyilatkozni.

Jó a kérdés egyébként, pont ma ezt beszéltük egy barátnőmmel és kb 3 napja a férjemmel is :)

2012. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg jó a kérdés nagyon!nekem másfél évesek múltak a fiaim,úgyhogy annyit mondanék,ez tuti nem lesz a kedvenc korszakom!!De a 4-5 már jobban tetszik.Amúgy 3 körüli babák at imádtam nagyon régabben,míg nem voltak sajátjaim,mert velük igazán jól el lehetett már játszani.
2012. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy voltam ezzel, hogy épp amilyen idős volt a fiam, pont akkor éreztem a legaranyosabbnak. Most 2,5 éves, szerintem EZ a legédesebb. (Bár lehet, ezt mondom rá 1 év múlva is.:)
2012. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2.5 éves a fiam, szerintem ez a 2 és 3 közötti a legjobb. Folyékonyan beszél, de néha nagy komolyan olyan kis butaságokat mond, hogy nagyon jókat derülünk rajta. Olyan az agyuk ilyenkor mint a szivacs, mindig rácsodálkozom, hogy mennyire értelmes. Napról napra mindig tanul valami újat.
2012. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!