Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis korú gyerekeiteknek...

Ovis korú gyerekeiteknek milyen párnája és paplanja van?

Figyelt kérdés
Valaki a Dormeo-t használja? jó?

2012. ápr. 8. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Most már rendes nagypárnája van, úgy fél éve kezdte azt el, hogy mindig elkunyizta az enyémet, úgy kellett éjjelente visszalopnom :D Akkor vettem neki is egyet inkább. A paplanja még ilyen gyerek paplan, vastagságra olyan, mint a felnőtt, csak méretre kisebb, mert még az ágya is kicsi. Majd ha rendes heverőt kap, akkor veszek neki normál méretű paplant is.


A Dormeo gyárt párnát és paplant is? Én azt hittem, hogy csak matracot :O

2012. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, kaptam tőlük emailt. Párna 3500, paplan 5500. Nem tudom megérné e megvenni.
2012. ápr. 8. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak nagy párnája van, 2 éves korától, toll, most tervezek neki toll felnőtt méretű paplant venni, mert már nem kapok rá hálózsákot.

Párom billerbeck paplannal párnával takarózik, én inkább toll párti vagyok. Kinek mit szeret:)

IKEA-ban nézz szèt, sokféle vastagság, töltet közül váligathatsz, megtudod fogni, nehéz-e, puha-e, merev-e.

De jó áron van a dormeo, csak a méretét is tudni kell, hogy a milyen huzat jó rá.

2012. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát az ikea 130 km...140*200 a paplanja a dormeonak.

Itt csak kínai van meg textilbolt, hatalmas árral. Kínaiban nem merek venni, mert a gyerekeim ha olyan anyaggal vannak körülvéve nagyon kis izzadóak, meg egyébként is allergiájuk van mindkettőnek, úgy érzem fontos a minőség náluk.

Jelenleg még a bébi takarójukkal takaróznak, ami még a kiságyban volt, de már nagyfiúk jó lenne váltani. Viszont akkor már úgy voltam vele, inkább a bébipaplan, mint a kínais.

2012. ápr. 8. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Yisk nincs aközelben? Ott is sokfele van ami olcsobb nekunk onnan van rendes felnot meret antiallergen akcioban volt a szett 12000 ft. Nagyon szereti a fiam
2012. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Yisk sincs közelebb, mintha postán rendelnénk :( Messzi kisváros ez, azért nem is vagyok tájékozott, mert minden boltból 1 van..nincs verseny.

Szóval 12000 volt a yiskben a szett, akkor nem lenne drágább a dormeo-t megrendelni. Vagy még láttam a grando.hu-n. Nem tudom azok milyenek lehetnek. Olcsóbb egy fokkal a dormeonál.

2012. ápr. 10. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!