Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van összefüggés a korai...

Van összefüggés a korai fogzás és később a tejfogak elvesztése között?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2012. ápr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem a lányomnak 11 hósan jött az elsö, és most másfél évesen is csak 9 foga van, és akiknek idösebb korosztálynak így volt, hogy lassan ment, mind azt mondja, hogy szinte nincs is rossz foga, hogy egészségesebb fogai vannak. Vagy is fordítva lehet van köze, de korai fogzásról nem hallottam rosszat.
2012. ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Barátnőm kisfiának 3 hónaposan jött ki az első foga, és most júniusban lesz 6 éves és már 3 foga kiesett.
2012. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. ápr. 10. 08:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van összefüggés. Lányomnak 5 hónaposan jött ki az első 2 foga, utána is gyorsan jöttek, 14 hónaposan 16 foga volt már. Most 5 és fél éves, 2 hátsó csontfoga teljesen kint van, 1 tejfoga kiesett elől, aminek a helyén már látszint a csontfog és most mozog 2. tejfoga. Barátnőm gyerekei később kezdtek fogzani piciként a fia 7 éves volt, mikor kiesett az első foga, a lánya most 6, de még nem mozognak a fogai.
2012. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nekem korán jöttek a fogaim, és emlékszem, hogy mire suliba mentem (majdnem 7 évesen, évvesztes vagyok), már egy csomó maradandó fogam volt.
2012. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok. Csak kíváncsi leszek, mert a nagyobbik kislányom 3 és fél hónaposan növesztette ki a fogait. Van egy ovis társa, 5 éves és már 1 kiesett neki. Mondjuk az enyém még csak 4 múlt februárban.
2012. ápr. 10. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Én onnan sejtettem, hogy ki fog esni hamarosan a lányom foga, hogy elkezdte hátul növeszteni a csontfogait (6-osokat). Ezután kb 3 héttel kezdett mozogni az első tejfog.

(4-es voltam)

2012. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 4-es Te voltál, én az 5-ös. :))
2012. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!