Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb cipö, szandal...

Melyik a legjobb cipö, szandal az oviba? Milyen markajút érdemes venni, ami tartja is a gyerek labat! Néztem a Zetpol szandikat meg a dr. Puntot is!

Figyelt kérdés
A Zetpolnal is azt olvastam hogy 3 rétegben varott a sarka hogy tartsa a gyerek bokajat és megelözze a lúdtalpat.Valakinek tapasztalata erröl a markaról??
2012. ápr. 11. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
A dr. Punto kínai! A Zetpolt nem ismerem, de ami jó és tartja a gyerek lábát, az pl. Linea, Szamos, Falcon, Carlo (ez az eredeti Siasta-betétes, ami Siesta néven fut, az ma már Kínában készül). Nem a három réteg a fontos, hanem a jó minőségű bőr, hogy jól tartsa a bokát.
2012. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Salust ajánlották, a Siestat nem. A salusszal meg vagyunk elégedve.
2012. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi mindig Assot veszünk,de szerintem nem gyógycipő,viszont nagyon jó minőségű,nekünk bejött.
2012. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk benti cipőnek már a 3. méret zetpol van. Elöl lyukas kis vászonszandi. Nálunk bejött, bár én nem vagyok a harántemelős cipők híve, kinti cipőben is superfitet vagy elefantent veszünk.

A fiam is szereti a zetpolt, bár tény, hogy néha mintha nedvesebb lenne a zoknija, de szerintem ez bármely cipőnél előfordul, ha annyit van a lábán, nem tudom.

2012. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!