Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D-re hányadik hétig érdemes...

4D-re hányadik hétig érdemes menni? Vagy mikor a legjobb? 28 hetes vagyok, legelőször 2 hét múlva tudnánk menni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

26-30ig. Előtte, utána nem érdemes.

Előtte azért nem, mert: túl kicsi, még nem 'szépek' a formái, nem igazán látsz belőle semmit sem.

Utána azért nem, mert: túl nagy, nem fér bele a képbe. 'Nehezebb' összehozni egy jó dvd felvételt, ami azért lássuk be, hogy örök életű. Jó egyedül is végig nézni évek után és jó a családdal is.

2011. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Az a baj, h a 24. hét óta feküdnöm kell :-( Talán a 3o. héten még össze tudjuk hozni.
2011. máj. 5. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt javasolták 25-30. hét között menjünk. Holnapra kaptunk időpontot és már nagyon várjuk. Még te is pont jó időben vagy.


26+2 hetes kismama

2011. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj a 30. héten! Én is akkor voltam! A legjobb időpont!:) Örök élmény marad!
2011. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is a 30. héten voltunk és nagyon jó képek és felvétel készült.Én örülök h nem előbb mentünk,igy már olyan jó kis husis pofija volt és minden látszodot rendesen:)
2011. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 5. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!