Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írnátok nekem ovis kajákat?

Írnátok nekem ovis kajákat?

Figyelt kérdés

Reggeli, ebéd, uzsonna, milyen ételeket szoktak adni az óvodákban? Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy mit fog megenni a lányom és mit nem.

Minél többet írjatok. Köszi.


2012. ápr. 11. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggeli: vajas kenyér,szalámi,hozzá tea

Ebéd:húsleves,bolognai spagetti,hozzá általában víz.Néha desszertnek gyümölcs.

Uzsonna:fatörzs kifli,hozzá tej vagy tea,néha víz.

Ezek voltak ma az oviban a lányomnak!:)

2012. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma:

ebéd zöldségleves, fasírt, zöldbabfőzelék, kenyér,

uzsi: nutellás kenyér


tegnap ebéd gulyásleves, kakaószórásos tejberizs, alma, uzsira már nem emlékszem, de általában kenyér/kalács/kifli valami feltéttel


ebédre általában valami zöldséges leves van + valami húsos kaja, vagy ha van a levesben hús, akkor a másodikban már nincs, sokszor van főzelék valami feltéttel, leves minden nap van, tészták is szoktak lenni


Budapest, Junior konyha

2012. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt így nem tudhatod, mit fog megenni vagy mit nem. :)

A közösség sok mindenre rászoktatja a gyerekeket. Na meg az éhség, mert nem lehet válogatni, mint otthon. :)

A fiam is mióta bölcsis, még a vasszöget is megenné.

2012. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Én is remélem, hogy rá is hat majd a csapatszellem, mert a főzelékeket és a húst utálja, hátha megváltozik.

2012. ápr. 12. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!