Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ortopédiai szempontból jó...

Ortopédiai szempontból jó gyerekcipőt hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Az ortopéd orvos azt ajánlotta, hogy a 4 évesemnek olyan cipőt vegyek, aminek VAN igazi talpa, kérge, sarka, mert az a legfontosabb, hogy a cipő igazán tartsa a gyerkőc lábát. Márkát nem mondott. Ti tudnátok ajánlani?
2012. ápr. 12. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyógytornász a Salus-t ajánlotta. [link] Náluk tudsz érdeklődni, de a neten meg is nézheted, általában milyen jellegű cipőik vannak. A lányaim szeretik, ráadásul az egyiküknek befelé dőlő bokája volt, ezért kellett ezt használnunk, maradtunk ennél a márkánál.
2012. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi is Salust vettünk és nem bántuk meg a következő is ilyen lesz!

Van még a Szamos kölyök cipő,Maus amiről még hallottam hogy jók!

2012. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megnézem a Salust. Közben egy másik oldalon a Supyról olvastam, arról esetleg tudtok valamit?
2012. ápr. 13. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked,olvasd el:

[link]

2012. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a Supy nem azonos a Supi+-al. És még ezer márka van. :( DE a Salust fogom elsőként megnézni.
2012. ápr. 14. 14:13
 6/11 A kérdező kommentje:

Még azt nem tudom, hogy tornacipő vagy edzőcipő létezik-e ilyen egészséges verzióban? Az ortopéd cipőt vagy akár Salust hordó gyerkőcök miben tornáznak vagy edzenek?


Köszönöm

2012. ápr. 14. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod ez jó kérdés de én még nem láttam edzőcipőt szupináltban de az még nem azt jelent hogy nincs olyan fazonú! Én küldtem a linket.Engem is ez a kiírás bizonytalanított el,de ez még nem azt jelenti hogy hogy egyik rosszabb a másiknál,lehet csak leakarja egymást járatni a két gyártó ki tudja.Ezt csak egy ortopéd orvos tudná megmondani biztonsággal! A salus jó választás!
2012. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma utána jártam egy gyógyászati boltban a supy=supi ? kérdésnek, és valaha egy cég voltak, de a Supy kivált és most biztos fújnak egymásra. Azt hiszem inkább salus lesz a vége, mert annál mintha nagyobb lenne a választék.


Köszönöm a segítséget

2012. ápr. 16. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor jól éreztem én hogy egymás lejáratásáról van szó! Sajnos ilyen is van,és mi is csak a tapasztalatainkban bízhatunk!
2012. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a salus mellett normál edzőcipőt vettünk, szerintem bármelyik normálisabb márka jó. Az oviban végig salus szandált viselnek, az udvarra is salus bőrcipőt. Edzőcipőt viszonylag ritkán hordanak,legfeljebb akkor, mikor a bőrcipő már meleg, a szandál pedig kevés. de lehet kapni félig nyitottat is, az jó az átmenetiben is. tornára pedig vacak kínai textil cipőt vettem, azt az egy órát kibírják valahogy...
2012. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!