Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretnek sajat otthonomban...

Szeretnek sajat otthonomban gyerekmegorzest h-vasarnapig Non stop hol es hogyan erhetem el a celkozonseget?

Figyelt kérdés
A kerdes hol es hogyan lehetne a csaladokat elerni szeretnek nem csak magyar hanem kinai es egyeb kiebb etnikumu szuloknek is segiteni NON stop h - vas 24 oras felugyelet ott alvassal etkezessel egyutt
2012. ápr. 13. 22:39
 1/4 anonim válasza:
Nem akarok kötözködni, de ha jogilag tisztán szeretnéd csinálni, akkor szerintem családi napközi vezető képzést kell elvégezned és engedélyeztetned kell.Ha így csinálod hirdetheted magad neten, újságban, mindenhol
2012. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rengeteg feltételnek kell megfelelni.

aztán ha ezek megvannak akkor természetesen megjeleni a település honlapján, a bölcsödék/óvodák/ csanák listáján, plusz hirdetheted.


ha nincs képesítésed, csak szeretnél plusz pénzt keresni akkor szerintem csak ismerősök által lehet terjeszteni, mert elég szigorúan veszik a gyermek felügyeletet.

2012. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel túl sok macera az ilyen íratok beszerzése és anyagilag sem érné meg hivatalosan ezért csak feketén csinálnám
2012. ápr. 20. 11:40
 4/4 anonim válasza:
SZIA:Szeretném kérdezni,hogy sikerült-e a terved? Én is ezzel szeretnék foglalkozni,de nemtudom megéri-e? Kérlek ha te már belekezdtél,irj nekem privát üzenetet.Elöre is köszönöm,Verona
2012. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!