Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekednek veszel még...

3 éves gyerekednek veszel még háromcsatos/tépőzáras szandált?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 14:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4,5 évesem is abban van még az oviban. Szerintem fontos a jo cipő, ami tartja a bokàjàt, főleg, hogy ott abban vannak egész nap. Én salust szoktam venni, az döntött sarkù.Tavaly még picit bedőlt s bokàja, a legutóbbi vizsgálatra ez el is mùlt így. Viszont tényleg nem egy szép cipő.
2012. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A gyógytornászunk azt javasolta, hogy amíg kapok a gyerekem méretében háromcsatos szandált, addig azt válasszam neki.


Ma vettem egy hárompántos szandált a Deichmannban, 25-ös méret kell már. Ilyen:

[link]

Kicsit "bután" áll a lábán, de amúgy nem is egy különlegesebb példány. Nem bánom, hiszen csak itthoni, udvari, homokozós, motorozós, játszóteres célra szánom.


Utcai, "elmenős" szandálnak egy szebbet, drágábbat vennék. Felmerült bennem, hogy az már ne ilyen fajta legyen, hanem "nagylányosabb". Valami ilyesmi:

[link] (Persze nem itt és nem ezen az áron.)

Vagy mégse? Nem tudok dönteni, emiatt tettem fel a kérdésem.

2012. ápr. 15. 23:55
 13/13 anonim ***** válasza:

Hiába pontoz le a sok bunkó. A pontozás nem vélemény nyilvánításra való! Az én válaszom ugyanolyan hasznos volt mint a tiétek, mert a kérdés az volt veszek-e. Én nem.


Több örömötök ne legyen az életben mint a pontozgatás.

2012. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!