Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S Lúdtalpas gyerkőc...

S. O. S Lúdtalpas gyerkőc miben tornázik vagy sportol, miért nem gyártanak egészséges edzőcipőt?

Figyelt kérdés
Salus szupinált cipőt hordunk, de fociedzésre vagy ovis tornára is ilyesmi kéne. Viszont ilyet sehol nem gyártanak. Amelyik gyerkőcnek hasonló cipői vannak tornához, sporthoz mit hord? Valahogy úgy tűnik, mintha a sportoláshoz nem lenne megoldva a jó és egészséges lábbeli, de nekünk pont a helytelen sportcipő ront a lábikón, és már iszonyú fájdalmakat okoz.
2012. ápr. 16. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lúdtalpbetét betehető bármely "egészségtelen" cipőbe. Az én lányomnak is az van, és rakosgatja a cipőibe.
2012. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányom még csak most kezdi a szupinált cipő korszakát, és pont a motorozás miatt kezdtem el én is ilyen edzőcipőt keresni. Nem találtam, így a betétet találtam a legjobb megoldásnak. Olyan cipőt vettem ami tartja a bokáját és kivehető a belső talpbélése.

Szerintem még mindig jobb, mint a semmi.

[link]

Gyógyászati boltokban és néhány gyerekcipő boltban kapható. Én 1300 Ft-ért vettem.

2012. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tündérek vagytok, igazán sokat segítettetek, hálásan köszönöm.
2012. ápr. 16. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm! :-)
2012. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!