Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen és mekkora takarót/papl...

Milyen és mekkora takarót/paplant érdemes venni 2-3 éves kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Hálózsák helyett.
2012. ápr. 17. 04:53
 1/5 anonim ***** válasza:
át ha nagyon ficergősen alszik,mint az én gyerekem,akkor javaslom a felnőtt (135*185) takarót. A 80*150-est mindig lerugta,most az van az oviban.
2012. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom, mióta nem kiságyban alszik, felnőtt takaróval takarózik. A kisebb méretű mindig lecsúszott róla.
2012. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 éves múlt. Egész eddig hálózsákban aludt, de három nappal ezelőtt közölte: anya, én fejnőttes takajót kéjek! :) Hát kapott egyet (135x200). Igaz, hogy most éjjel is szólt, hogy be akar takarózni (rajta feküdt, így nem sikerült neki, és kicsit segítenem kellett), de szerintem hamar meg fogja szokni, és nagyon büszke magára, hogy ő már nagyfiú. :)
2012. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jo nagy takaroval probalkozz hogy legyen amit maga ala es maga kore csavarjon. De ha szereti akkor meg hagyhatod a halozsakot.
2012. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


AMúgy télen a hálózsákra is mindig terítettem takarót, (polárt), mert nem az a húdevastag ahálózsák, a szobában meg 18 fok van reggelre...


Akkor felnőttet veszünk!

2012. ápr. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!