Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mókás/különleges...

Milyen mókás/különleges kellékkel vagy ötlettel dobhatnám fel kislányom 3. szülinapi összejövetelét, ahol sok felnőtt, pár hós baba és 2-3 éves gyerkőc is lesz?

Figyelt kérdés

Minden érdekel, nem csak gyerekeknek szóló különlegességek!

Kertben,teraszon,és nappaliban is leszünk.


2012. ápr. 17. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát így elég nehéz. Az én lányom szülinapján arcfestés lesz. A 2-3 évesek már élvezik és nagyon tudják élvezni, és aki picit tud rajzolni az könnyedén megcsinálja csak festék kell hozzá. És felnőtteket is simán lehet pingálni. :))
2012. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Pl lehetne közös játékokat kitalálni , zsákban ugrás, vizből alma kiszedés szájjal, turó rudi felakasztása és kéz nélküli megevése.Labda dobálás egy nagy tálba stb.

Vagy esetleg lehet közös játék úgy is, hogy egy nagy körbe beülnek a szülök a gyerekekkel és mondokák éneklése tapsolás.Most hirtelen ezek jutottak eszembe amit mi is csináltunk.

2012. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt 3. szülinapi zsúr, de a gyerekek magukkal voltak elfoglalva, a felnőttek meg beszélgettek.

Csináltam tombolát (nem számokkal, hanem ovis jelekkel, és csak apróságokat nyertek, pl pici csoki, hűtőmágnes, 1-1 db zsírkréta, mindenki egyformán). Na vicces volt ez a tombola, mert a gyerekek ugyanúgy játszottak és a felnőttek nézegették a jeleket és vették át az ajándékot :)

Volt nálunk farsangi zsúr is (3.szülinap után 2 hóval), ekkor csináltunk maszkokat, ezeket kellett kidíszíteni a gyerekeknek matricákkal, ceruzával színezni, ebben a programban részt vettek, ez érdekelte őket.

Most volt nálunk húsvéti zsúr, ugyanezek a gyerekek (3.szülinap után 4 hóval), most próbáltunk megint kreatívkodni a felnőttekkel (tojásfestés, stb), de a gyerekek újfent elmentek játszani, és nagy ívben tojtak ránk, viszont nagyon jól érezték magukat.

Voltunk egyszer egy zsúron, ott kis kalózkincseket kellett keresni (alufóliába voltak pici hűtőmágnesek csomagolva), ebben a játékban részt vettek a gyerekek. A lakásban voltak mindenfelé eldugva.

Ezekkel most egyrészt ötletet is akartam neked adni, másrészt elmondani, hogy lehet hogy csinálsz bármit, a fejed tetejére is állhatsz, ha a gyerekeknek épp egymással van kedvük játszani és nem foglalkoznak a felnőttekkel :)

Egyébként meg kis kalapok, szerpentin, lufik, ez mindig bejön :)

2012. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam 3. szülinapjára anyósom csinált egy káposztasünt. Veszel egy egész káposztát, csinálsz kifliből, szalámiból, sajtból, zöldségből, stb kis parti falatokat, amiket fogpiszkálóval a káposztára szúrsz. Amellett, hogy nagyon mutatós, még praktikus is- nálunk gyerek és felnőtt egyaránt ette!
2012. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi köszi köszi!

Már most egy csomó ötletet adtatok! Szuper!

2012. ápr. 17. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 2-3 éveseknek még nem érdemes ilyen megszervezett játékokat csinálni,mert úgyse figyelnek oda, csak "randalíroznak".

Az én fiam 3. szülinapján viszont olyat csináltam ami nagyon tetszett neki: felfújható gumimedencénket behoztam a nappaliba és egy csomag (100db) mini-lufit (vízibombát) felfújtam és teleraktam vele a medencét. Imádta. Főleg, hogy kipukkadtak alatta lufik és jó nagyokat pukkantak... :) Azóta is emlegeti.

2012. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!