Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiam mikor kakil...

3 éves kisfiam mikor kakil van, hogy valami nyálkás dolog "kiséri". Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Van,mikor csak pukizik és akkor is kijön ez a valami...
2012. ápr. 17. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a gyerekorvost, de lehet, hogy valami enyhe bélfertőzés, amire pl. probiotikum+széntabletta (nem tudom, 3 éves szedheti-e utóbbit) is elég. Ha náthás, akkor lehet attól, amit felköhög vagy nem fúj ki és lenyel.

Ha viszont több hétig nem múlik, érdemes alaposabban kivizsgáltatni, mert gyulladás jele lehet.

2012. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jövőhéten megyünk,majd rákérdezek. De remélem addig elmulik. Irhat még akinek van tapasztalata esetleg.
2012. ápr. 17. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányomnak hasonló volt hétfőn. mondták a bölcsiben a gondozók, hogy sokszor kérezkedett ki kakilni, de mindig csak ez a nyálkás cucc jött neki (mintha beleköptek volna a wc-be, így fogalmaztak). Azóta nem volt. Én arra gondoltam, hogy mivel köhög, meg náthás is volt picit, amit felköhög és nem köp ki, hanem lenyel "nyálka" lehet ami alulról távozik. Ha folytatódott volna, megnézettem volna orvossal:)

2012. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!