Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miskolc megyei kórház 3. sz....

Miskolc megyei kórház 3. sz. Csecsemő, és gyerekosztályról tapasztalatokat megosztanátok velem, akiknek már volt ott gyermekük?

Figyelt kérdés
pld bent lehet aludni a gyerek mellett?Milyenek az orvosok,nővérek?stb minden érdekellne
2012. ápr. 18. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
szörnyű!!!!!Ha teheted máshova viszed a gyermeked!!!
2012. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mi volt a szörnyű?Leírnád nekem légyszi részletesebben?Nekem ikreim vannak,két évesek be kellessz neki feküdni pár napra tejterhelésre.Attól félek a legjobban,hogy nem fogják megengedni,hogy ott aludjak velük.
2012. ápr. 21. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is a kisfiam 5 hétig feküdtünk ott egy éve, és nagyon me g voltam elégedve az orvosi ellátással és nővérekkel. Ott maradhatam vele a nap 24 órájában igaz a körülmények nem épp a legjobbak ott de egy percre sem hagyta magára. Az ágya mellett feküdtem a földön egy matracon mert ágyat nem tudnak biztosítani senkinek. A tisztálkodást meg a wc-t az anya szálláson kellett megoldanom az viszont borzasztó. Enni sem kaptam azt is magamnak kellett megoldani, viszont hűtő van felcímkézve lehet ott tárolni. Még a takarítónő is nagyon kedves volt, sokszor nézet a drágámra míg zuhanyoztam. Szóval nekem nincs rossz tapasztalom. És 100 km -re lakom miskolctól

18 hós baba anyukája

2012. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál,és kellett fizetni érte,hogy ott aludjál?
2012. ápr. 27. 18:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudod,hogy a Vip szobák hogy működnek?Ott van zuhanyzó,wc,vagy onnan is az anyaszálláshoz kell menni?
2012. ápr. 27. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Fizetni nem kellett, a matracot én vittem hogy tudjak mellette aludni. Külön szobába voltunk és csak mi ketten. De nem volt külön zuhany sem wc. Bár mi éjszaka kerültünk oda mentóvel így azt sem tudtam mi vár ránk.
2012. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok.Csak röviden irom le,már sokszor leirtam itt,meg rossz is visszagondolni...nekem nincs jó tapasztalatom,még a kórházba dolgozók is azt ajánlották ha tehetem máshova viszem....embertelen ami ott van,és amit művelnek még úgyis,hogy a szülő ott van....3osztály van ott azt hiszem,lehet ez a 3. amit kérdeztél,(ezt csak most láttam),ott semmi baj nincs,mint ahogy irta a másik válaszoló is,én már nem emlékszem melyiken voltunk,de valami Bikszát vagy bikszáti ilona volt ott meg dr.szakos erzsébet,inkább nem irok róla,mert a szemét kikaparnám....én ott aludtam a fiammal,2hónapos volt akkor mikor bekerültünk epekővel,5napot voltunk bent,ott aludtam vele,ez lehet valami vip akármi volt,nem emlékszem,de naponta kb 2-3 ezer ft-ot kellett fizetni hogy ott lehessek vele.Ott volt ágy,meg agyereknek az a nagy rácsos..egy lyuk az a "szoba",abba voltunk 4-en....lehetett zuhanyozni...stb,persze ha volt aki figyeljen a gyerekre...én mindig akkor oldottam meg,mikor jöttek látogatni,és apa addig vigyázott rá.A vizit....minden egyes vizitnél kizavarnak,nem lehetsz ott,ami kb félóráig tart,üvölt az összes gyerek,és nem érdekli őket,hiába már a másik kórterembe vannak,akkor sem mehetsz be,csak ha abba a helységből már kijöttek...az én fiam akkor olyan volt,hogy ő addig üvöltött,amég el nem ájul...mindig az arcába kellett fújni egy nagyot,vagy vizzel magához tériteni.Ezt hiába mondtam,le..rták....hallottam hogy a gyerekem üvölt,nem érdekelt,bementem és felvettem,nagyon összevesztem azzal a tetü főorvosnővel,vén xar.....mindenki utálja.Minden vizit úgy zajlott,hogy a gyerekek bent,az anyukák kint sirnak....akivel egy szobába voltunk,neki egy 3-4éves fia volt bent,ő is bement hozzá,mert majdnem kiesett a rácsos ágyból,már félig kint lógott,(ezt is az ablakból látta,de ott se lehet nézni,mert behúzzák a függönyt,de egy kis rés volt amin belátott pont)ha nem megy be,a gyerek kiesik...nagy balhé volt emiatt,még ők akartak rendőrt hivni amiért bemert menni az anyja a gyerekhez aki majdnem kiesett az ágyból....szörnyű....és még sorolhatnám mik voltak,de remélem ti nem oda kerültök.Nem mehettem a 2hónapos fiammal vérvételre,nem foghattam még leveszik,1nap kb 5x vettek tőle vért....én haza vagy más kórházba akartam jönni a gyerekkel,(de nem tehettem sajnos)zokogtam 5napon keresztül,olyan voltam mint egy élő halott,semmit ne aludtam 5 napig szinte....a fiam végig üvöltötte,mivel 8 óra hosszáig nem ehetett(anyatejes volt) és nem ihatott a vérvételek miatt,és ilyen nem 1x volt....senkinek nem kivánom...egy 2hónapos gyerek 2-3óránként eszik kb,és birjon ki 8-at nélküle....vele együtt sirtam.Ráadásul akikkel voltunk,annak a fia szörnyen viselkedett,állandóan ordibált,rugdosta a rácsos ágyat..stb,ütötte az anyját...a fiam amikor végre egy picit tudott volna aludni,meg vele együtt én is,nem tudtunk a másik gyerek miatt...ja,és még az erkélyre sem mehettünk ki,csak szellőztethettünk.A párom itthonról hozott be porszivót,hogy kitudjam szivni a gyerek orrát hogy kapjon levegőt....nagyjából ennyi,most jól felhúztam magam megint.Soha nem fogom oda vinni mégegyszer,az biztos.....mármint ha bekéne feküdni.Inkább viszem pestre vagy debrecenbe,bármennyi pénzbe is kerül,nem vagyunk gazdagok,sőt...de ha 1hónapig éheznék hogy elvihessem máshova,megtenném...minden jót kivánok nektek,remélem nem oda kerültök!!
2012. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most nézem,azért nem lett olyan rövid.. :)
2012. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!