Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ekcémás bőrű gyerekek szülei:...

Ekcémás bőrű gyerekek szülei: a locoid v az elocom tartalmú krém erősebb szeroid?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, az elocom.
2012. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mivel szteroidos ,szerintem mindegy hogy melyik erősebb,így se úgy se jó.mandulaolajjal próbálkoztál már? esetleg van az amwaynek egy LOC nevű univerzális tisztítószere,ezt is ajánlják orvosok,sőt kórházakban is ezt használják fürdetésre.
2012. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem férne el ezen az oldalon, hogy mi mindennel próbálkoztam...

Az akkut fellángolásra sajnos muszáj szteroid tartalmú krémet kenni. Eddig elocomos krémet írtak fel, jó ideje nem is volt rá szükség, de most nagyon eldurvult a helyzet, és újat kaptunk.

2012. ápr. 18. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a Perilla krém vált be. nem szteroidos, gyógynövényből készült. Régebben nekünk ios mindig az elocomot írták fel, de a szteroid miatt inkább ezt használjuk. Először rosszabbul néz majd ki tőle, aztán szépen lassan elmúlik. Mikor már épp megjelenne, rögtön kenem vele, így ki sem tud alakulni. Egyébként az orvos nekünk aZ eucerin olajtusfürdőt ajánlotta (még a gyógyszertári sem jó). Azóta ezzel a kettővel igencsak megúsztuk, hogy eldurvuljon a helyzet.
2012. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lányom lábára elocomot írt fel a doki,nem múlt el tőle,sőt most csúnyább is, és még pár szőrszál is nőt a lábán.Ma vittem vissza és elküldött bőrgyógyászhoz,1 hónap múlva kaptunk időpontot!!!!Fogalmam sincs mit csináljak vele addig:(
2012. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáltátok már? Nekem a pikkelysömörömet tüntette el!

A kék kenőccsel felváltva használtam.

2012. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi az Elocomot használtuk, mert sajnos más nem vált be. És igen, én sem tudnám felsorolni, hogy mi mindent kipróbáltunk. Az Elocom volt a végső megoldás. És ez az erősebb szteroid. De amióta kentük vele, elmúlt és nem is jött vissza. Ennek már 8-9 hónapja.
2012. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket, de jelenleg nem merek kísérletezni, muszáj lehúzni a gyulladást (két tenyérnyi folt a törzsén :S )

Amúgy mostanáig nekünk sem volt gond, sima tejkrémmel ápoltam a bőrét, szép volt, utoljára egy éve írtak fel gyulladáscsökkentő szteroidos krémet, még most is tele volt (csak már lejárt a szavideje), de egy wellness7vége odavágta szegénykémnek a bőrét...

2012. ápr. 19. 09:39
 9/11 anonim ***** válasza:

ha lehúztad a gyulladást, vegyél shea vajat, és naponta kétszer kend be vele

egy csodaszer!!! nekünk még semmi nem volt ilyen hatásos, pedig mi is ezer féle kencét kipróbáltunk már

annyira bejött hogy ezen a télen egyáltalán nem kellett szteroidot használnunk (neki csak télen jön elő, de akkor nagyon durva)

2012. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Szerencsére egyiket sem kell megfogadnom, mert NEM ekzema. Elvittem a heim pálban, ahol kiderült h teljesen más eredetű a kiütés, és a vidéken felírt szteoridos kenőcs csak ronthat és rontott is az állapotán. Azt hittem felrobbanok, de meg is könnyebbültem. Kaptunk krémet, már gyógyul, szerencsére.
2012. ápr. 26. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!