Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden gyerek,2-3 év közötti...

Minden gyerek,2-3 év közötti szereti a futobicajt?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem,mert nem tudom,h vegyek e,szoval érdemes e megvenni?ugyebár elég drága dolog.nekem a kisfiam 27 honapos kismotorozni nem szeret,3 kerekü biciklit is hébe hoba akrja,szoval arra lennék kiváncsi,h ez esetleg be e jönne neki.mert eddig mindennel bebuktuk.és hát fölösleges pénzünk nincs,eladni nem nagyon tudjuk már ezeket.

2012. ápr. 18. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Biztos hogy nem minden gyerek szereti,az én fiam 2 múlt,nemrég vettünk neki,imád mindent aminek kereke van.Műanyag motor,futóbringa is van neki.De.A 6 éves lányom pótkerekes bicója úgy van ahogy megvettük,már van neki nagyobb is rá se ül.Egyedül a műanyag motorral megy,még most is pedig már a térde is leér majdnem:(Sőt megvettük neki az elektromos autót 3 évesen,azóta ott áll,várta a tesót,aki imádja.Vigyétek el magatokkal,és látni lehet érdekli-e.
2012. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi nem vettünk a fiúnknak.2,5éves,motorozni imád,viszont a társai futóbringája csak messziről érdekli.Rá sem akar ülni,pedig próbáltuk,amikor venni szerettünk volna neki.Így eldöntötte Ő,h.nem kell.Mert azért valljuk be,tényleg nem olcsó!Megkímélt a drágám minket egy felesleges pénzkidobástól.Most e helyett biciklit kapott.Még nem jött rá,h.hogyan kell tekerni lábbal,viszont ez érdekli,nagyon buzgón ül rá,kitartóan próbálkozik a lelkem:)

Amint rájön a lényegére már kapjuk is le az oldal kerekeket,h.minél hamarabb tanuljon meg 2keréken biciklizni.Ha úgy látod,nem érdekli,akkor ne vegyetek,mert lehet Őt sem fogja érdekelni.

2012. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! AZ én kisfiam sem szeretett motorozni, pedig többfélét is vettünk neki. Én is sokat agyaltam, hogy vegyünk-e futóbicajt, vagy ne. És vettünk. Ő választotta ki a színt, kértünk rá fekiratot is (a nevét), és ő választotta ki hozzá a bukósisakot. Azóta csak azzal közlekedik, imádja. Ő már 3,5 éves lesz, nyárra pedálos bicajt veszünk neki, remélem az is tetszik majd neki.
2012. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!