Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek 3 éves koráig még...

A gyerek 3 éves koráig még mindig védett vagyok a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Kislányom novemberben lesz 2 éves. Elkezdtem intézni a bölcsit, viszont a kolléganőimtől olyan infokat kaptam, hogy a többi lányt, akik mostanában mennének vissza lerázzák azzal, hogy ha akarnak dolgozni, akkor ezt tegyék feketén és csak a gyerek 3 éves kora után menjenek vissza dolgozni. Na mármost, tudjuk, hogy ez nem túl kivitelezhető. És nekem az jutott eszembe, hogy ha védett vagyok a gyerek 3 éves koráig, akkor azért "ajánlanak ilyen remek opciót", hogy ne dolgozzak egy évig védetten?

2012. ápr. 14. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, ne hagyd magad. A régi alapbért ki kell hogy fizessék, még ha munkát nem is tudnak adni, kötelező. Másba ne menj bele.
2012. ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MIndenképpen védett vagy a rendes felmondással szemben. Ha meg feketén dolgoztatnak, akkor a rendkívülit nem tudják meglépni.
2012. ápr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!