Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves gyermekedre hol...

2,5 éves gyermekedre hol vásárolsz ruhát?

Figyelt kérdés

Nézegetem a különféle aukciós oldalakat, de 104-es méretben már nem találok nadrágokat, pulcsikat.

Turikban is 1-1 db-ot tudok csak kifogni ebben a méretben.(Ha tudok...)

Szóval marad a kínai?

NEmrég kezdtük a bölcsit,kellene a játszós ruha...

Kész anyagi csőd:(


2012. ápr. 18. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Kínai és Tesco. Nekem ezek bejöttek. Persze a kínait megnézem mi van a cimkén (bár mint hozzáértő, nem mindig értek egyet... inkább tapintásra...), de játszósnak, kertbe, piszkolni tökéletes. :)

2,5 éves lányom van, turiba nem járok, ismerősnél esetleg veszek használt ruhát. Kínaiban lehet jó nacikat kapni. Én még a tescoban szoktam körül nézni.

Bár nekem még nem bölcsis mert itthon vagyok a kistesóval.

2012. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Néha vásárolok a tescoban, de csak amikor akció van, mert amúgy drága. Az Aldiban is szokott lenni jó minőségű, nem drága gyerekruha, de amit én nagyon szeretek - nem tudom, felétek van-e üzletük - az a Karát üzletlánc. Náluk nagyon olcsón, jó minőségű kis cuccokat lehet venni - persze ki kell fogni, nem biztos, hogy mindig van, amit szeretnél, de általában azért lehet találni. A Disney márkák nagyon jól néznek ki, jól moshatók, nem nyúlnak, nem fakulnak, meg van egy saját márkájuk is, annak most nem jut eszembe a neve, de szuper.

Legutóbb 8-900 Ft körül vettem a hosszú ujjú pamut felsőket a lányomra (104-est hord), 1200Ft-ért szuper polár pulcsikat, 1500 volt a farmerja. De vettem már 2500-ért komplett melegítőt, nagyon szépet. Harisnyanadrágokat 300Ft-ért, stb. Gyakran bejárok, sok jó cucc van.

2012. ápr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én teszveszen szoktam neki rengeteg ruhát venni (110). néha kínaiban, aldiban, auchanban, tescoban, bababutikban és olyan is volt már, mikor a játszóról hirdetett egy anyuka, hogy eladná kisfiam ruháit. tőle is válogattam rucikat már. Nagyon változó. Figyelni kell az akciókat és akkor látni jó árban jó dolgokat. Én mondjuk sosem úgy vásárolok,hogy csak az adott méretét veszem, ált. mindig előre is gondolkozom, így pl. Tesco-ban fillérekért jutok hozzá tavasszal a jövő évi téli kabátjához vagy az egyéb ruháihoz.
2012. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vatera, teszvesz, rengeteg van, én csak ott vásárolok, a bolti ár töredéke. Jó kis ruhacsomagokat is lehet venni, amiben vannak nadrágos felsők, kb. 300-500 Ft/ db.
2012. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én aukciós oldalakon veszem még mindig, jó kis csomagok vannak, turiból összeállítottak és sajátok is. Van, akihez rendszeresen visszatérek :)
2012. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 3 éves a gyerkőcöm, én is szoktam teszen vásárolni néha, bár már párszor ráfáztam. Esetleg tudtok megbízható eladókat javasolni, akik nem túl drágák és szép rucikat árulnak? köszi!
2012. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A teszveszen 4cica néven van egy eladó, benne még sose csalódtam - a statisztikáit nézve más se. Németországban él a családja, tőlük hozza haza a cuccokat. Szeretek tőle vásárolni, nagyon jó minőségű és szép dolgokat árul.
2012. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én most itt vásároltam,ahogy olvasom B.pesten házhoz is megy. [link] rucijuk van,és folyamatosan töltik.
2012. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

ez a jó

2012. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
általában bababörzén,nagyon jó ruhákat szoktam venni...
2012. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!