Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Semmilyen körülmények között...

Semmilyen körülmények között nem adnál gyermekedre kínai boltban vásárolt ruhát, vagy tennél esetleg kivételt, ha valami nagyon megtetszett?

Figyelt kérdés

Anyósom adott a kislányomnak x összeget,hogy vegyek neki valamit rajta,végigjártam a várost (nem Budapest) mivel éppen szükség is lett volna téli overallra,vagy télikabátra ,majd végül mikor már mindent végigjártam és nem találtam sehol ami nekem tetszett volna végül egy kínai boltban kötöttem ki,ahol beleszerettem egy kantáros overall és télikabát együttesbe,anyósom mikor mondtam neki,hogy hol vettem lelki beteg lett,hogy az ő unokáját vegyem tudomásul ,hogy nem kínai boltból fogom öltöztetni.

Máskor a Tescóban és a C@A-ban szoktam vásárolni,de most nem nagyon találtam ott.


2011. okt. 12. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond a kinai holmikkal ?

Igenis lehet ott is találni jókat.

Vagy volt valami hír amiről lemaradtam, hogy veszélyesek, vagy valami ?

Ez idétlen presztizs kérdés anyósodnál. Máskor ne mondd el neki, hol vetted, vagy mondj mást.

De nem birom az ilyen korlátoltságot.

2011. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ah,köszönöm,már azt hittem velem van a baj :-) !


Egyébként rácsodálkoztam az árukészletükre,nagyon szép dolgokat láttam ott,nem is hittem volna.

2011. okt. 12. 16:16
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Mi a baj a kínaival? Sokszor egész jó ruhákat lehet ott venni...nem értem. Némelyik kínai tényleg elég gagyi, de van egynéhány nagyon jó cuccokat áruló boltjuk. Én sose nézem mit hol veszek, hanem azt nézem, megfelel e neki, tetszik -e és árban jó e. Nem azt nézem honnan veszem.
2011. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az a bajom a kínaival, hogy a környékünkön nagyon drága :( Máshol látom, hogy fillérekért adják, nálunk meg egekben az áraik. Azért is turizok inkább, ha meg új kell, akkor KIK és Tesco. Most mondjuk sikerült kínaiban is olcsót találni, szoptatós melltartót, meg is vettem, fura, de nem is műanyag, hanem jó minőségnek tűnik.
2011. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ez olyan hülyeség! Már szinte mindent Kínában gyártanak, csak más márkákat címkéznek bele. Ne már!

Amúgy én cipőt magamnak csak kínaiban veszek, de van gyerekcipőnk is kínais. Mióta megláttam, h a plázában tök ugyanazt árulják, mint a kínaiban, azóta nem gondolkodom ezen egy percet sem. Féláron megkapom ugyanazt a minőséget. De sajnos kezdenek a kínai áruházak is drágulni. :(

2011. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

jó a kínai is nincs azzal semmi baj, amúgy meg a tescóban most nagyon szép és nagyon sok overall van


tulajdonképpen meg ha anyósodnak nem tetszik amit te vettél akkor legközelebb járkáljon ő utána

2011. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy még a legjobb Adidas cucc is kínai, vagy hasonló országban készül. Manapság már minden kínai, koreai. Ott is vannak jobb, és rosszabb cuccok, csak ki kell fogni.
2011. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósodnál fejben van valami gond szerintem.Miért ne lehetne kínai boltból öltöztetni a gyereket.Én is elég sok ruhát vettem már ott a kislányomnak.
2011. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem értem mi a baj azzal,hogy kínaiban vetted meg. Oké, hogy veszel neki olyan holmit is ami márkásabb, de szerintem a kínaiban is lehet jó cuccokat találni. Főleg, hogy általában a kisgyerekeknek egy-egy overál jó ha kitart egy telet, mivel gyorsan tudnak nőni, akkor meg nem érdemes megvenni több tíz ezerért a márkásat.

2011. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit gondol, a "márkásakat" hol gyártják?!
2011. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!