Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bugyipelenkát mikor adjátok a...

Bugyipelenkát mikor adjátok a gyerekre?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy leszoktatáskor szokták használni,de arra nem hiszi azt,hogy rendes pelenka?
2012. ápr. 19. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit hisz, de arra jó pl., hogy könnyen lehúzod meg vissza, és gyakorolhatja a bilizést. Az én fiam utálta, úgyhogy nem igazán használtuk. (Kaptunk egyszer egy csomaggal ajándékba.) Ha utaztok valahova, akkor viszont nagyon jó, mert kocsiban is bárhol tudtok pelust cserélni, nem kell hozzá lefektetni a gyerkőcöt. Én állva nem tudom olyan szépen ráadni a rendes pelust, így útközbenre mindig vittem sos helyzetekre ilyent - ha már úgyis megvolt :D
2012. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem leszoktatáskor használtam, hanem nyáron, amikor nem adtam rá bodyt, hanem csak póló+szoknya/rövidnaci, mert így kényelmesebb volt a bugyis, mint a csatolós. Amint visszatért a hűvös és a bodys időszak, újra a csatolós pelust adtam rá, mert amúgy az több pisit bírt el.
2012. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azóta használom, hogy nem esik le róla. Mivel gumis, nem nyomja ülés közben a pociját, sokkal kényelmesebb, mint a tépőzáras. leszoktatáshoz számunkra mindegy volt, amikor eljött az ideje, szólt, pisilnie kell.
2012. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,én akkor használtam,mikor leszoktunk a pelusról,ill. még éjszakára szintén ezt használjuk,mert csak napközben szobatiszta.Ma volt először,hogy a déli alvásnál nem pisilt be és éjszaka is van már,hogy szól,ha pisilni kell,de mivel nem mindig,így ezt adom rá,akkor is.Két és fél éves.
2012. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!