Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mire, mikor használjátok a...

Ti mire, mikor használjátok a babaolajat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 05:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt áttörlöm a hajlatokat, fülek mögött, a fejbőrt (kopaszabb babucinál).
2012. ápr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azzal szoktam kezelni a lovam kantárját, bőr kötőfékét. Gyerekre nem kenném semmi pénzért, tele van kőolajszármazékkal és egyéb durva adalékkal. :-(
2012. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Négy és fél éves, most már csak a fültisztító pálcikához használom (természetesen csak a külső hallójárathoz).
2012. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárit használtam a nagyobb, és használok jelenleg a kicsi gyermekemnél. A fürdővízbe szoktam löttyinteni egy kicsit, pihe-puha a bőre.

Nívea babolajjal szoktam a bőr ülőgarnitúrát ápolni.

2012. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A párom hátára szoktam kenni, amikor megmasszírozom. a gyereknek sosem használtuk semmire.
2012. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, negyedik válaszoló, a Nivea babaolaj jól beszívódik, nem hagy később foltot a nadrágon, ha ráültök az ülőgarnitúrára? Mert ha bevált ez a dolog, akkor én is kipróbálom, de eddig nem mertem. A nyergemet is azért nem olajoztam soha, mert gondoltam, befogja a lovaglónadrágot.
2012. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!